Večeře v Karlíně
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
Večeře v Karline
Zitra vyzvedávám dceru v Praze a rády bychom na nějakou dobrou večeři. Ideálně něco mezi Florencem a metrem Křižíkova. A idelane nějakou moderní Itálii, Francii. Případně i Asii (ale to spíš restauraci, ne bistro)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
V Karlíně jedině kohouta na víně. Prahu neznám, ale co třeba tohle?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak tahle vietnamská není spatna: https://thecozy-restaurant.cz/
Tady taky dobry: https://hongkongkarlin.cz/
Na ceskou klasiku jediné Lokál ze site Ambiente na Karlinskem namesti: https://lokal-hamburk.ambi.cz/cz/
Krystal bistro ma už roky geniální telecí řízek a vari Francii: https://www.krystal-bistro.cz/menu
A jestli rady burgery, musíte sem: https://www.peterspub.cz/
- Citovat
- Upravit
@TaLucie Ahoj, kousek dál (3 minuty od metra Florenc) je Nová Masaryčka, hezké prostředí a za mne dobré jídlo je Osteria. Přímo na Masaryčcce je pak dobrá restaurace Msaryčka, ale tam je to spíš modernější česká klasika. Blízko je i Next door nebo Café Imperial (obě restaurace Pohlreich).
Asie - Sakura rovněž na Nové Masaryčce, Francie asi jedině La Gare v Celnici, ale tam nemám zkušenost.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Premek_Orac tak včera dcera byla v Osterii a moc se ji tam líbilo, tak jsme si to dnes zopakovali. Do Imperialu jsme chodili nez byl pan Pohlreich slavný. Ale dceru to tam neláká a ja tam nejak nebyla uz snad 7 let. La Gare urcite je porad fajn, ale ted uz je na nas taky dost drahé.
Masarycku vyzkouším s manzelem.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@TaLucie Tak príma, to jsem rád. Konkrétně tato Osteria mi přijde lepší, než jejich jiné pobočky. Ale může to být subjektivní dojem.
Masaryčku zkuste.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Další témata z kategorie
Výlety s dětmi na eMiminu
Kam na rodinný výlet s dětmi?
Inspirujte se v mapě výletů nebo přidejte vlastní oblíbené místo. Sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.