Věčně nespokojené miminko - kňučí celý den

21.4.21 14:08

Věčne nespokojene miminko- kňučí celý den

Ahoj, mám 6 ti měsíční holčičku. Od malá bývalá hodná, ale to, co dělá poslední týden je k nevydrženi. Celý den kňučí. Dřív to dělala, když byla dlouho na bříšku a nebavilo ji to už. Teď kňučí pořád, ať už na břichu, na zádech, na rukách i když si s ní hraju. Když kňučení ignoruju začne plakat, někdy se to vyvrbí do úplné neutišitelné hysterické scény :zed: v noci spí krásně. Přes den relativně taky, sice se někdy vzbudí po 10 minutách spánku, ale jindy spí i 3 hodiny v kuse. Jenže hned co se vzbudí začne kňučet :roll: najezena je, žízeň taky nemá, hraček všude plno, věnovat se jí můžu i celý den ale stejně bude kňučet. :think: dokonce už má i 2 zuby dole, takže podle mě to zuby nebude. dělá to už týden v kuse a já jsem už opravdu bezradná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14597
21.4.21 14:18

@Czerepakadaniela Jen tyden? U nas to vydrzelo asi 4 roky :zed: :zed: :zed:
Neboj, to zvladnes :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
21.4.21 14:40

Mně to teď začala dělat čtyřměsíční :roll:. Mám plné pochopení, je to leckdy k nevydržení. Sotva vstane, začne a nepomáhá nic, vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1921
21.4.21 14:45

@Czerepakadaniela to, že má 2 zuby neznamená, že se ji neklubou další. Byt tebou, tak ji namazu celou pusu něčím na zuby a uvidíš, jestli se neuklidni. A když zase bude knourat, tak ji vem ven, bude koukat z kocarku a bude mít úplně jiny ppdtext než knourani ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
21.4.21 16:37

Byla jsem chůva kluka, který takhle kňučel celé dny. Byl teda už starší, ale cca tři týdny pořád nespokojený, pořád ten otravný ukňičený zvuk. No a pak se jednoho dne naučil konečně chodit bez opory a v tu chvíli kňučení přestalo a byl zase spokojené miminko. U vás to chození nebude, ale třeba ji taky rozčiluje, že něco už by ráda dělala, ale neví přesně jak na to a je z toho frustrovaná. No ale taky to můžou být zuby nebo cokoli jiného :palec: každopádně je to pěkně otravné, to kňučení. Přeju pevný nervy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat