Příjezd z porodnice

20.4.21 19:30

Příjezd z porodnice

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, jak jste to měli vy, co jste se vrátily z porodnice. Už mám jedno dítě doma a po létě bude druhé. První je školou povinné a tak mě napadlo, až se vrátíme z porodnice, jestli ho nenechat týden doma, aby něco nedonesl domů (např. kašel, rýmu apod.). Co vy na to??? Vím, že to může přijít potom, ale přeci jenom už to nebudou první dny… Děkuji za odpověď ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21078
20.4.21 19:34

Já měla dítě ve školce, ale nenechavala jsem, byla sem radši, že mám aspoň dopoledne klid čistě jen na miminko :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19666
20.4.21 19:34

Ja si dite doma nechala, ale bylo skolkove, skolni bych nechala ve skole. Otazka, kolik sil by te stalo dohanet s jim uceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11018
20.4.21 19:39

Deti jsem nechala chvili doma, ale ne kvuli nemocem, ale kvuli vypravovani/ceste do skolky. Prece jen v sestinedeli by mela mit zena trosku pohov, aspon na zacatku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
20.4.21 19:54

Podle mě týden nic neřeší a vzhledem k tomu, že děti ve škole nebyly, ani nepamatuju, tak budou dál chodit. Školkové bych doma klidně nechala, to je něco jiného, nemusí se učit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 20:07

@slunicko101 udělej to jako moje tchýně, která dala prvorozeného syna na měsíc své tchýni, aby se mohla sžít s novým miminkem. :lol: ne, udělala bych to podle náročnosti na vypravení do školky s miminkem, rýmu apod může chytit všude

• Citovat
  • Nahlásit
63715
20.4.21 20:55

@slunicko101 hloupost.. Nevidím k tomu jediný důvod.. To pak bude doma pořád, protože co kdyby? Malý se narodil v říjnu, kluci byli tedy tuším na online, ale pak šli normálně do školy.. Když jsem měla prostředního, bylo mu 5 dní, když začal školní rok, normálně jsem s ním jezdila MHD doprovodit nejstaršího do školy - měl to daleko a neznal to tam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
20.4.21 20:58

Normálně bych ho dávla, nevidím důvod. Aspoň budeš mít čas na miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.21 21:45

Já bych chtěla jenom upřesnit, že nejsem žádná hysterka skrz nemoce, ale jen mě to napadlo. A taky jsem si říkala, že se tak nějak doma na sebe všichni zvykneme. Nemyslím si, že nebudu mít na mimčo čas… Syn je už samostatný a velký pomocník ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat