Veletrh pro dítě 2019 Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
prceek55
Kecalka 300 příspěvků 12.02.19 12:09
Veletrh pro dítě 2019 Brno

Ahoj holky,

chystáte se někdo na veletrh? Máte s veletrhem někdo už zkušenost? Jestli se tam dá třeba pořídit kočárek za lepší veletržní cenu :lol: :oops:

Reakce:
Jasmina81
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 12.02.19 12:58

Já se tam chystám, je to pár let co jsem byla naposledy,ale kupovali jsme tam golfky za supr cenu a autosedačku,plno drobností co chybělo a krásné povlečení postýlky :palec: snad letos nezklame

prceek55
Kecalka 300 příspěvků 12.02.19 12:59

@Jasmina81 tak super, už se tam moc těším… miminko čekáme až v červenci tak jsem si říkala že škoda že veletrh není až třeba duben ale i tak už se tam právě chystám pár věcí koupit :oops:

Jasmina81
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 12.02.19 13:04

Rodím v dubnu, pro mě akorát :lol: už bych tam ale naběhla nejradši hned, nemůžu se dočkat až budu nakupovat, skoro nic ještě nemám :mrgreen:

iva077
Stálice 97 příspěvků 12.02.19 13:07

Holky a kdy a kde to je?

prceek55
Kecalka 300 příspěvků 12.02.19 14:10

@Jasmina81 jéé tak to jsi dobrá , že ještě nic nemáš… mě to láká furt něco už kupovat právě :D

@iva077 15.-17.3 na výstavišti :oops:

iva077
Stálice 97 příspěvků 12.02.19 14:35

@prceek55 dekuju moc

prceek55
Kecalka 300 příspěvků 13.02.19 07:27

@iva077 za málo :oops:

lorelai947
Kecalka 342 příspěvků 13.02.19 07:32

Veletrh pro dítě jsem ještě nezažila, ale jestli to bude jako svatební veletrhy, tak to potěš koště. Všechno předražený, hogo-fogo a hlavně tuna nepotřebných zbytečností… Ještě že čekám dvě děti, tím pádem si sakra rozmyslím jestli danou věc opravdu potřebuji nebo je to zbytečnost :mrgreen:

prceek55
Kecalka 300 příspěvků 13.02.19 07:48

@lorelai947 já jsem na to slyšela teda chválu , že je to fajn a jelikož třeba u kočárků už mám vytipované kolik jaký cca stojí a jaký bych chtěla tak si tam můžu sama zhodnotit jestli ho mají dražší nebo levnější .. každopádně to tam mívají prý levnější za veletržní ceny.. já se tam určitě podívat půjdu .. za to nic nedám :) a jestli nakoupím nějaké věci tam , který vím že chci nebo na netu už mi přijde jedno :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >