Velikonoční kraslice

252
26.3.09 21:20

Velikonoční kraslice

Tak co dámy, už chystáte výzdobu na velikonoce? kdybyste chtěly nějakou inspiraci, mrkněte na moje výtvory:
http://martincovi2006.rajce.idnes.cz/…ni_kraslice/

pochlubte se svými výtvory, ať se něco nového přiučím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.3.09 22:29

Ahoj jsi šikula,já začnu vyrábět až do nového obydlí,doufám že už to bude alespon ty další velikonoce :lol: :lol:

jakou je to dělané metodou? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
26.3.09 22:54

Tak to mi připomíná léta ve výtvárné výchově na základce, takhle jsme se učili zdobit vajíčka :o)
To je bavlnka a lepí se postupně a omotává na vajíčko že?
Nu já mám ráda zdobení rozpuštěnýma voskovkama, ale naposledy jsem to dělala někdy před 7mi lety :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
27.3.09 10:01

pěkné, neobvyklé. Já dělám kraslice s rozpuštěným včelým voskem a pak do barvy. Nejhorší je sehnat bílá vejce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
27.3.09 13:02

Jůůů, pěknýýý :lol: jsi šikula …
Já to zkoušela loni, a bavlnka se mi porád lepila na prsty, a pak mi to i sjíždělo, sic jsem to z vypětím všech sil domotala, ale výsledkem bych se rozhodně nechlubila :D.

Já nevím jestli budu vůbec dělat nějakou výzdobu … max zkusím obarvit pár vajec klukům, a jinak nic. k nám beztak nikdo nejde, a velikonoce jaksi ve městě ztratili své kouzlo … :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
252
27.3.09 19:39
zaneth píše:
pěkné, neobvyklé. Já dělám kraslice s rozpuštěným včelým voskem a pak do barvy. Nejhorší je sehnat bílá vejce :-)

tohle taky dělávám, ale až na vařených na mrskačku…akorát pak nějak nechytá dobře ta barva, dřív byly barvy krásně syté a teď je to takové vyblité… no uvidíme letos :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
27.3.09 19:41
zaneth píše:

tohle taky dělávám, ale až na vařených na mrskačku…akorát pak nějak nechytá dobře ta barva, dřív byly barvy krásně syté a teď je to takové vyblité… no uvidíme letos :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
4.5.09 14:31

Zaneth, s bílýma vajcama máme stejnej problém. Našla jsem fígl, ovšem jen pro ty vyfouknutý. ART nebo HOBBY sprej bílé barvy. Ubezpečuju Tě, že to nikdo nepozná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama