Velikost péřové zavinovačky

9
7.9.20 12:16

Velikost péřové zavinovačky

Dobrý den všem,
chtěla bych pořídit péřovou zavinovačku, ale dumám nad tím, jakou velikost koupit. Raději bych peřinku 100cm x 100cm, aby nám vydržela co nejdéle, ale bojím se, aby nebyla pro novorozené miminko (narodí se v lednu) příliš velká :think:
Jak velkou peřinku jste pořizovaly vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14015
7.9.20 12:21

80×80, používali jsme ji 3/4 roku denně, ale zavinutý v ní byl 1×. pak jsme ji občas použila na přikrytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
7.9.20 12:34

Měla jsem 80×80 a dnes bych vzala větší. Dcera byla akční a od třetího měsíce mi začala vykopavat ten spodek. Takže bych ocenila větší. Na druhou stranu nesnášela zavinute ruce, takže by mi ze začátku asi dost padala dolů a ve čtvrtém měsíci už v ní nechtěla být vůbec. Tak možná by to bylo i zbytečné :nevim: záleží jaký bude prcek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
7.9.20 12:40

My měli i 80×80 a i 100×100 a teď po zkušenosti bych koupila jen tu 100, protože tu 80 měl tak do 3 měsíce a pak už se vůbec nepoužila.. takže za mě rozhodně stovku :palec:

Edit: ale záleží na i velikosti miminka, my měli obříka.. a ta stovka se dá senzačně používat pak hlavně pro hnízdění na spinkání :)

Příspěvek upraven 07.09.20 v 12:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2309
7.9.20 12:41

Měla jsem 80×80 a stačila, ale dcera už pak cca ood 3.měsíce nechtěla být zavinutá. Měli jsme teda s dutým vláknem, aby se v případě nehody dala vyprat. Pak jsme používali už spíš jako podlad, protože se mi nesvědčilo, když dcera spala jen na matraci. Pak jsme přešli na spací pytel, byl mmnohem lepší a používali jsme ho fakt dlouho, dcera v něm ráda spala, neodkopávala se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1086
7.9.20 13:14

Žádnou, podle mě jedna ze zbytečností, kterou na miminko nepotřebuješ :nevim: Zavinování není dobré pro kyčle, není dobré pro bezproblémové kojení, není dobré na prdíky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
7.9.20 13:18

80×80 a i tak v ní byl první dva měsíce úplně ztracený. Větší bych nepořizovala. Zavinovala jsem na volno, jen aby byl hezky v teple. Kojení to nijak nenarušilo a s prdíky taky problém neměl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
7.9.20 13:20

Ja ted objednala 100×100. Prece jen je to docela investice, tak at to vydrzi… Objednala jsem se zavazovanim, takze se da prave lepe prizpusobit, nez kdyz je na knoflik. Navic to zavinovani je jen opravdu ze zacatku a na to mam jeste klasickou cca za 500Kc. Tahle perova je super jako hnizdecko a pote perinka. Puvodne jsem byla rozhodnuta pro Kedlovou, ale nakonec na me vyskocily tyto https://www.lilyissailing.com/…zavinovacky/ a zamilovala jsem se :srdce: perova vypln 100×100 vychazi na 1350 a ma mit hmotnost 800+gramu, takze stejne jako Maxi drak. Jinak ty jejich povlaky jsou sice dost drahe, ale zase je z jedne strany velvet…Kazdopadne jsem nikde nenasla recenze, tak snad nebudu zklamana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama