Velikost varlat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
1.1.16 14:16

Velikost varlat

Ahojky ženy. Už delší dobu tu chodím koukat na diskuze, ale nikdy jsem nepřispívala. Ale nedávno jsem si řekla, že se podělím :) Mám nějakou dobu nového přítele, a při prvním milování jsem zjistila, že má opravdu velké kulky 8o :lol: Vím, že hold každý je nějaký, ani mi to nevadí, ale slyšela jsem, že takový chlapi mají sklony k nevěře :think: :D Máte tu taky některé takto obdařené samce? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27180
1.1.16 14:21

Prý to může mít souvislost s vyšší hladinou hormonu, takže možná může být náruživějsi. Ale nevěry jako takové bych se nebála, pokud si budete sedět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26294
1.1.16 14:22

Velikost varlat není přímo úměrná intenzitě záletů svého majitele ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1034
1.1.16 14:23
@pocestna píše:
Ahojky ženy. Už delší dobu tu chodím koukat na diskuze, ale nikdy jsem nepřispívala. Ale nedávno jsem si řekla, že se podělím :) Mám nějakou dobu nového přítele, a při prvním milování jsem zjistila, že má opravdu velké kulky 8o :lol: Vím, že hold každý je nějaký, ani mi to nevadí, ale slyšela jsem, že takový chlapi mají sklony k nevěře :think: :D Máte tu taky některé takto obdařené samce? :lol:

Já jsem zase měla chlapa, který skoro žádný neměl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.16 14:24

To je opravdu blbost, můj manžel má menší a náruživý je až až :D

• Citovat
  • Nahlásit
1017
1.1.16 14:32

A má je velké ve stoje (chlapa, ne penisu) i vleže? Pokud je má hodně velké ve stoje, až nafouklé, a vleže normální, může to mít spojitost i s kýlou. A ani ho to nemusí nijak omezovat či bolet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
1.1.16 14:41
@H8N2O4S píše:
A má je velké ve stoje (chlapa, ne penisu) i vleže? Pokud je má hodně velké ve stoje, až nafouklé, a vleže normální, může to mít spojitost i s kýlou. A ani ho to nemusí nijak omezovat či bolet.

Ne ne, o kýlu se nejedná, to bych poznala, i on říkal, že to tak má od narození. Teda jako myslím postupem věku mu tak rostly, ne že by je měl od narození takové jako teď :mrgreen:
Mám i fotku, ale nevím, jestli to není hloupé sem dávat fotky, ne kvůli němu, on sem určitě nechodí a ani se z ní nepozná, ale asi nejste zvědavý na cizý koule :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
1.1.16 14:46
@pocestna píše:
Ne ne, o kýlu se nejedná, to bych poznala, i on říkal, že to tak má od narození. Teda jako myslím postupem věku mu tak rostly, ne že by je měl od narození takové jako teď :mrgreen:
Mám i fotku, ale nevím, jestli to není hloupé sem dávat fotky, ne kvůli němu, on sem určitě nechodí a ani se z ní nepozná, ale asi nejste zvědavý na cizý koule :lol:

Tak to by byl vrchol ne? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
1.1.16 14:51
@pocestna píše:
Mám i fotku, ale nevím, jestli to není hloupé sem dávat fotky, ne kvůli němu, on sem určitě nechodí a ani se z ní nepozná, ale asi nejste zvědavý na cizý koule :lol:

Klidně můžeš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
1.1.16 14:52
@Dojcanis píše:
Tak to by byl vrchol ne? :roll:

Tak se omlouvám, jestli jsem se Vás dotkla.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
1.1.16 14:53
@pocestna píše:

To si mě teda rozsekla :lol: fotku kulek sem dát :potlesk: :palec: takle jsem se dlouho nepobavila :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
1.1.16 14:55
@pocestna píše:
Tak se omlouvám, jestli jsem se Vás dotkla.. :(

Neprijde mi to normalni davat sem pritelovo koule. Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
1.1.16 14:56
@Anonymní píše:
To je opravdu blbost, můj manžel má menší a náruživý je až až :D

I můj chlap taky tak jak pises :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
1.1.16 14:57
@pocestna píše:

My chceme fotku, abychom mohli fundovaně hodnotit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
1.1.16 14:58
@Dojcanis píše:
Neprijde mi to normalni davat sem pritelovo koule. Kolik ti je?

26. Když už tu je to téma, napadlo mě, že by bylo dobrý vědět, o čem se vůbec bavíme. Pokud se to nehodí, nebudu sem nic dávat. Tak v klidu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat