Velká panenka - dárek k Vánocům

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.19 21:18

Velká panenka?

Prosím poraďte :zed:
Sháním pro dceru panenku k Vánocům. Jenže všude je samá babyborn a podobné. Jsou maličké. Sháníme panenku s hadrovým tělem, ale velikost minimálně 60cm. V hračkářstvích nic takového nemají. :nevim: Na netu jsem jich pár našla, ale nejsou pěkné :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17404
20.11.19 21:46

Dcera si ted setrila na Sally, ale ta uz vypada jako holcicka, ne jako miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4996
20.11.19 21:46

Zkusila bych prohledat Fler. A pokud by tam byla nějaká hezká, ale menší, tak napiš výrobci, jestli by ti neušil větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21299
24.11.19 10:07
@Anonymní píše:
Prosím poraďte :zed:
Sháním pro dceru panenku k Vánocům. Jenže všude je samá babyborn a podobné. Jsou maličké. Sháníme panenku s hadrovým tělem, ale velikost minimálně 60cm. V hračkářstvích nic takového nemají. :nevim: Na netu jsem jich pár našla, ale nejsou pěkné :oops:

ahoj, bohužel s takovými většími panenkami je opravdu problém a většina se prodává do těch 50cm,
já bych raději než na velikost se zaměřila na kvalitu panenky a nekupovala komerční typu Baby born, Anabel apod a koupila krásnou panenku z Evropy, moc hezké jsou třeba španělské… prohledej si tyto stránky, dala jsem ted do filtru jen ty největší miminka. zemepanenek. cz/miminka#min_price_filter=0&max_price_filter=0&show_centerpage_params_filter=0&selected_centerpage_param_filter=0&filter_values%5B3713433%5D%5B762623133%5D=1&filter_values%5B3713433%5D%5B762622568%5D=1 :

nepíšeš jestli chceš miminko nebo větší panenku, ty by nějaké byly:
větší panenky nad 55cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat