Velké stydké pysky

Anonymní
13.4.20 12:26

Velké stydké pysky

Ahoj, na tohle téma už jsem tady četla spoustu článků. Většina z nich už jsou ale třeba 10 let staré, a proto by mě zajímalo, jak se k tomu staví v současné době. Je mi 15 let, malé stydké pysky mi přečnívají přes ty velké a to poměrně dost. Nikdy jsem je neměřila, nebo tak :D, ale fakt to nevypadá hezky. V plavkách a v nějakým spodním prádle už vůbec ne. Má to prý spousta žen (já osobně o nikom teda nevím) a chlapům se to většinou líbí, ale podle mě se k tomu bude stavět jinak chlap ve věku mýho táty a kluk v mým věku. Nedávno jsme s kamarádkou a ještě s jedním kamarádem volali přes face time. On nám do zpráv poslal nějaký vzorník vagín, tak jsme je tam jednu po druhý rozebírali, jestli je v pohodě a tak. Našla jsem mezi nimi i tu svojí a když jsme k ní došli, řekli, že to vypadá jak nádor, což mi teda moc na sebevědomí nepřidalo :roll:. Brzy mám jít také na gynekologii a z toho mám taky strach :oops: a taky až si najdu kluka, jak se k tomu bude stavět. Mám tu někoho se stejným problémem, kdo by mě uklidni? S mamkou se o tom bohužel bavit nějak nemůžu. U nás doma byly tyhle témata vždycky tak nějak tabu :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.4.20 12:44

Mam to tak, nikdy mi to nevadilo, nikdy to zadny chlap nekomentoval (mela jsem jich dost). Resis to podle me zbytecne. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 12:45
@Anonymní píše:
Ahoj, na tohle téma už jsem tady četla spoustu článků. Většina z nich už jsou ale třeba 10 let staré, a proto by mě zajímalo, jak se k tomu staví v současné době. Je mi 15 let, malé stydké pysky mi přečnívají přes ty velké a to poměrně dost. Nikdy jsem je neměřila, nebo tak :D, ale fakt to nevypadá hezky. V plavkách a v nějakým spodním prádle už vůbec ne. Má to prý spousta žen (já osobně o nikom teda nevím) a chlapům se to většinou líbí, ale podle mě se k tomu bude stavět jinak chlap ve věku mýho táty a kluk v mým věku. Nedávno jsme s kamarádkou a ještě s jedním kamarádem volali přes face time. On nám do zpráv poslal nějaký vzorník vagín, tak jsme je tam jednu po druhý rozebírali, jestli je v pohodě a tak. Našla jsem mezi nimi i tu svojí a když jsme k ní došli, řekli, že to vypadá jak nádor, což mi teda moc na sebevědomí nepřidalo :roll:. Brzy mám jít také na gynekologii a z toho mám taky strach :oops: a taky až si najdu kluka, jak se k tomu bude stavět. Mám tu někoho se stejným problémem, kdo by mě uklidni? S mamkou se o tom bohužel bavit nějak nemůžu. U nás doma byly tyhle témata vždycky tak nějak tabu :roll:

Jsem na tom stejně, měla jsem dva sexuální partnery ani jednomu to nevadilo. U manžela ba naopak 😁 gyndu neřeším, víš kolik jich vidí denně? Buď v klidu dá se s tím normálně žít :) každý jsme holt originál

• Citovat
  • Nahlásit
PHV
1307
13.4.20 12:46

Na gynekologii se nestyď, doktor už viděl mnooohem horší věci než něčí stydké pysky :) Naopak, zeptej se ho, co se s tím dá dělat a od jakého věku. Věřím, že nějaké zmenšení určitě nebude komplikovaný zákrok, buď v 18ti nebo dříve se souhlasem rodičů.
Má to hodně holek, upřímně taky jsem slyšela dost posměšků na toto téma, když se baví manžel s kamarády, já to naštěstí tak nemám ale věřím, že to musí být dost nepříjemné. Fakt se poraď s doktorem :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 12:46

To je to poslední, co by chlap při sexu řešil. Nesetkala jsem se s tím, že by to někomu vadilo, spíš naopak.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 12:48

Buď v klidu, na to hodne zen. Ja patrim mezi ne. V puberte jsem z toho mela taky mindrak. Ted uz vubec. Nikdy jsem se nesetkala pri sexu atd. S nějakým odporem nebo necim podobnym…A u gynekologa je snad to posledni misto kde by ses mela stydet. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
13.4.20 12:51

Kluk v tvým věku se k tomu bude určitě STAVĚT jinak ale myslím že to bude spíš rychleji :mrgreen: fakt neboj, nevěřím že by to mohl být problém a pokud náhodou, tak to bude nějaký blbec který za to nestál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
13.4.20 12:52

Tohle se za mych mladych let neresilo, ani me nenapadlo se nad necim takovym zamyslet. Normalnim dospelym chlapum to je jedno, urcite s tebou nebudou kvuli tvaru prirozeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 13:11

Taky to tak mám, styděla jsem se ve sprchách v bazénu, na tělocvik jsem nosila radši volné kraťasy než legíny, na gyndě jsem si přišla úplně divná, u prvních sexuálních partnerů jsem z toho byla vyloženě vynervovaná. Nikdy to nikomu nevadilo, měla jsem asi 10 sexuálních partnerů a nenarazila ani na jednoho, který by to nějak komentoval (to, jak vnímají chlapi ženu jako milenku fakt nezáleží na tvaru).
Oni chlapi taky řeší, že ho mají zahnutého, moc úzkého/širokého, na konci moc velký žalud, moc vytahanou předkožku atd. atd.
V pubertě prostě řeší každý svoje tělo, ale rozhodně se nemáš za co stydět.

• Citovat
  • Nahlásit
13.4.20 13:12

Ta témata jsou jak podle šablony… Je mi 15, 16 a… Admini to tolerují, protože každé nové vlákno dobré :mrgreen: Chtělo by to někdy porovnat IP adresy nebo i odtajnit nick :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
13.4.20 13:16

Chapu, ze je ti 15 a svoje telo ted logicky hodne resis. Ale jak psaly holky vyse, neumim si predstavit, ze by s tebou nechtel chlap navazat vztah jen kvuli „tomu“. A pokud ano, tak by to byl povrchni chlap, ktery za vztah fakt nestoji. Dalsi vec je prakticka stranka-sla bys na plastickou operaci? Bude to bolestiva zalezitost, a pred detmi by to bylo zbytecne-ono se ti to „tam dole“ totiz prirozenym porodem take muze hodne zmenit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
13.4.20 13:26

Taky mně napadlo, ať pošle foto, abychom to mohly lépe posoudit, takže klid, to by napadlo každého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1307
13.4.20 13:29

Holky vy sice říkáte jak to chlapi neřeší je jim to jedno atd… Ale to fakt není pravda, víte co jsem už slyšela když jsem byla přítomna mužským rozhovorům? Posílají si na Messengeru fotky zelí a květáků a co já vím, jasně že tý holce to do očí neřeknou fuj máš hnusnou buchtu.. ale spolu to řeší a to dost aktivně, říkají tomu netopýr a kdoví co ještě, servítky si neberou. Proto chápu že to zakladatelku štve a že se stydí, taky bych se styděla. Ale nějaká labioplastika by určitě pomohla aby se cítila líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25376
13.4.20 13:29

Já asi nechápu, co máš za plavky, že jsou ti vidět pysky.
Gynekologovi je to fuk, ten to vnímá jako když jdeš do obchodu pro rohlíky, prostě další frnda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11502
13.4.20 13:48
@PHV píše:
Holky vy sice říkáte jak to chlapi neřeší je jim to jedno atd… Ale to fakt není pravda, víte co jsem už slyšela když jsem byla přítomna mužským rozhovorům? Posílají si na Messengeru fotky zelí a květáků a co já vím, jasně že tý holce to do očí neřeknou fuj máš hnusnou buchtu.. ale spolu to řeší a to dost aktivně, říkají tomu netopýr a kdoví co ještě, servítky si neberou. Proto chápu že to zakladatelku štve a že se stydí, taky bych se styděla. Ale nějaká labioplastika by určitě pomohla aby se cítila líp.

Tak tohle bude asi řešit jen de.il, který se náhodně vyspí s holkou a pak jí tu buchtu pomluví u kámošů. Zamilovaný kluk snad tak hovězí nápady nemá, ne? Nebo už je dnešní norma, že si zamilovaní teenageři navzájem fotí přirození a pak to rozposílají svým kamarádům, aby se měli čemu vysmívat? Že ty ses pohybovala v bandě idio. ů ještě fakt neznamená, že je to norma. Posílat na labioplastiku 15letou holku mi přijde jako fakt velký nesmysl. Ano, u někoho to může být i zdravotní problém (když jsou ty vnitřní pysky opravdu veliké, dřou se a bolí to) a v takovém případě proč ne. Ale pokud je to jen kosmetická záležitost, tak kvůli tomu fakt nebudu posílat např. dceru pod kudlu. To by taky mohla na plastiku každá holka, které se nelíbí prsní dvorec (ty jsou taky tak rozdílné a ne všechny jsou brány z estetického hlediska jako „hezké“).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat