Velmi dlouhá menstruace

Anonymní
9.1.15 15:36

Velmi dlouhá menstruace

Ahoj, píšu anonymně protože se mi prostě tahle věc moc nechce řešit úplně veřejně. Co jsem přestala kojit syna a začala menstruovat beru normálně pravidelně antikoncepci, stále stejnou značku a nikdy jsem neměla problém s pravidelností menstruace. Ke Konci roku jsem si dělala klasickou 7 denní pauzu a když jsem chtěla z balení vzít poslední platíčko abych mohla začít brát znovu, zjistila jsem, že poslední už bylo to co jsem dobrala předtím. Doktorka měla dovolenou, tak jsem byla měsíc bez antikoncepce. Když doktorka přišla do práce, zašla jsem pro recept a když jsem 24.12. dostala menstruaci, začala jsem prášky zase klasicky brát… jenže dnes je 9. ledna, tudíž už 16. den po a já menstruuji pořád. Krvácení má různě silnou intenzitu, chvíli míň, chvíli víc, ale ne a ne přestat. Může to být tím měsíčním vynecháním prášků? Nikdy předtím jsem takhle dlouhou menstruaci neměla. Stalo se vám to některé? Příští týden jsem objednaná k doktorce, ale jsem z toho taková celá nervózní, tak si sem jdu pro rady a zkušenosti. Díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61696
9.1.15 17:26

Mám toto teď, sice po jiném druhu HA ale mám :zed: u mě to dr nemůže zastavit, protože kojím, jinak si dojdi k dr, předepíše Ti norethisteron, ten Ti ms zastaví.. Mi říkal, že je to možnost, ale neslučitelná s kojením, u Tebe to půjde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61696
9.1.15 17:27

Ještě dodatek, u mě kontroloval výšku sliznice, jestli to není na revizi, ale sliznice nízká, takže mám nařízeno vydržet a vyčkat :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.15 18:08

@martina.se díky za rady :-) je to hrůza :-

• Citovat
  • Nahlásit
61696
9.1.15 19:57
@Anonymní píše:
@martina.se díky za rady :-) je to hrůza :-

je, já natěšená, že mi dr pomůže a takové zklamání.. prostě nic.. a to to mam už od 26.11. :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.15 21:08

@martina.se tak dlouho? Ježiš to je hrozný

• Citovat
  • Nahlásit
61696
9.1.15 21:11
@Anonymní píše:
@martina.se tak dlouho? Ježiš to je hrozný

otravný.. já se tak těšila na sex, že :zed: :mrgreen: a mám smolíka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.15 21:53

@martina.se takže musíš jen čekat až to přejde samo?

• Citovat
  • Nahlásit
61696
10.1.15 17:09
@Anonymní píše:
@martina.se takže musíš jen čekat až to přejde samo?

dr mi řekl, že měsíc počkáme. Kdyby to prý bylo brutal, že by hrozilo, že vykrvácím, zastaví násilím s tim, že bude ohrožené kojení. Teď jsem dostala akorát ascolutin a ten mam zobat, no od pondělí zobu a výsledek žádný.. takže vyčkávám, co bude.. ani na tu revizi to není, nic.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.15 20:50

@martina.se tak ti budu držet palce ať se ti to brzy srovná :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.15 14:56

Dlouhá a silná ms

Ahoj, pisu anonymne protoze mi to je dost neprijemne. Uz si nevim rady :( po vysazeni antikoncepce se moje ms zblaznila podotykam ze uz to je dlouhych 13mesicu.. Po vysazeni mi prvni 2ms prisli relativne vcas a netrvaly dlouho… A pak uz to slo z kopce.. Dalsi dva mesice jsem to nedostala.. Pak po dvou mesicich zase jo ale trvala mi ms cely mesic.. dalsi prisla opet po tydnu a trvala 14dni… A tak to pokracovalo :( muj doktor stim nic nedelal az se nastvala a sla k jinemu..Ten mi napsal duphaston 1-0-1 od 16-25DC tak prvni ms relativne dobra trvala jen 7dni i kdyz byla dost silna… Jenze dalsi ms miprisla za 10dni a stale trva je to 5ty den uz a stale neubira na sile :(… nemate stim nektera zkusenost? Jsem z te neustale a nepravidelne ms uz dost na nervy :( myslela sem ze mi ty hormony (duphaston) pomuzou… Diky za rady :(

• Citovat
  • Nahlásit
9058
14.10.15 15:52

Budeš s tím muset zase za doktorem, tady je aspoň vidět, jaký svinstvo HA je. Mě se teď taky rozhodil cyklus, ale to mám od nervů. Nastřídačku to dostanu jeden měsíc za 14 dní a druhý za šest neděl :nevim: Snad se to nějak časem srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.15 17:12
@Paoloska píše:
Budeš s tím muset zase za doktorem, tady je aspoň vidět, jaký svinstvo HA je. Mě se teď taky rozhodil cyklus, ale to mám od nervů. Nastřídačku to dostanu jeden měsíc za 14 dní a druhý za šest neděl :nevim: Snad se to nějak časem srovná.

Achjo presne lituju ze jsem kdy v zivote HA zacla brat i kdyz sem ji mela jen rok ale zpusobilo mi to neco sileneho.. A kdyz sem volala me dr ohledne toho ze i skrz ten duphaston to stejne mam po 10dnech.. Tak mi rekla jen at ho beru pul roku jak mam predepsany a pak teprve prijdu.. Ale ja uz nemam silu cekat dalsi pul rok jak to bude nebo nebude uz me to dost obtezuje :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat