Velmi horké bříško u teploty

Anonymní
28.8.21 08:28

Velmi horké bříško u teploty

Ahoj, dcera (6) dnes v noci dostala dostala horečku. Bylo zajímavé, že pouze měla velmi horké bříško a stehna na přední straně, ale záda, čelo měla normální studené. Ráno jsem ji naměřila teplotu a byla 37,4, když jsem teploměr přiložila k bříšku tak je teplota 38,5. Není to zvláštní? Co to může být? Děkuji za info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4222
28.8.21 09:01

Moje dcera to tak má běžně… Čelo lehce teplejší a břicho a podpaží hoří… A většinou marodí tím stylem, že má den dva teplotu a nic víc… Taky jsem vždycky v nervu, aby to nebylo něco horšího, když j tomu ani nekasle, nemá rýmu, nic… Prý to je OK, že to tělo se tou horečkou brání, a to tak dobře, že jí nic jiného prostě není… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
28.8.21 09:14

Dcera to ma taky, na pohotovosti to oznacili nejak, jako, horecka centralizovana do trupu nebo tak nejak, uz si presne nepamatuju..ale ona mela normalne na cele 40, merit ji teplotu na brichu me nenapadlo..to neni asi zadny pouzitelny udaj, tam je dulezite, ze se nesmi davat studeny zabal na koncetiny, ale jen na trup…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 15:40

Děkuji za odpovědi, druhý den k večeru už teplotu neměla, ani horké bříško. Alespoň vím, že je to běžné.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat