Věneček na hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sára 1
Echt Kelišová 8974 příspěvků 06.03.17 11:10
Věneček na hlavu

Dcera by si přála věneček na hlavu. Nevím přesně, jaký by si přála, ale už o tom mluví delší dobu. Kde mají nějaké pěkné věnečky? :nevim:

Reakce:
Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27820 příspěvků 06.03.17 11:12
smudlinky
Závislačka 2613 příspěvků 293 inzerátů 06.03.17 11:25

Záleží jaký si představujete, mají na fleru, v obchodech s dopnky do vlasů, mám pocit že i v kik, aliexpress, ebay apod.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 06.03.17 12:17

Já si nechávala na svatbu vyrobit na Fleru, je úžasný :palec: Koukni tam, třeba si dcerka sama vybere

Sára 1
Echt Kelišová 8974 příspěvků 06.03.17 13:57

@Regina Hero Já spíš doufala, že ho koupím někde, kde ho uvidím. Ale je pravda, že Fler mě vůbec nenapadl. Zatím jsem tam nic nenašla, co by se mi líbilo.

Sára 1
Echt Kelišová 8974 příspěvků 06.03.17 13:58

@smudlinky V Kiku jsem nic neviděla. Na Aliexpress jsem se už dívala, ale nic jsem tam nenašla - ale to bylo před pár měsíci. No a teď už to nestihne přijít.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >