Reklama

Věneček na hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8640 příspěvků 06.03.17 11:10
Věneček na hlavu

Dcera by si přála věneček na hlavu. Nevím přesně, jaký by si přála, ale už o tom mluví delší dobu. Kde mají nějaké pěkné věnečky? :nevim:

Reklama

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27229 příspěvků 9 inzerátů 06.03.17 11:12

https://www.fler.cz/…ky-spony-atd?…

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 373 inzerátů 06.03.17 11:25

Záleží jaký si představujete, mají na fleru, v obchodech s dopnky do vlasů, mám pocit že i v kik, aliexpress, ebay apod.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 06.03.17 12:17

Já si nechávala na svatbu vyrobit na Fleru, je úžasný :palec: Koukni tam, třeba si dcerka sama vybere

Sára 1
Echt Kelišová 8640 příspěvků 06.03.17 13:57

@Regina Hero Já spíš doufala, že ho koupím někde, kde ho uvidím. Ale je pravda, že Fler mě vůbec nenapadl. Zatím jsem tam nic nenašla, co by se mi líbilo.

Sára 1
Echt Kelišová 8640 příspěvků 06.03.17 13:58

@smudlinky V Kiku jsem nic neviděla. Na Aliexpress jsem se už dívala, ale nic jsem tam nenašla - ale to bylo před pár měsíci. No a teď už to nestihne přijít.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama