Věříte někdo bylinkám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sluníčkoi
Kecalka 248 příspěvků 2 inzeráty 16.03.19 12:39
Věřite někdo bylinkàm?

Ahoj maminky vyzna se nějaka v bylinkach. Věři jim někdo? A na co je použivate. ( bolestiva menstruace, kašel, brontchitida, astma, bolavy zub, štitna žlaza a jine) děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bublinek
Kelišová 5465 příspěvků 16.03.19 12:57

Užívám. V těhotenství maliník, kontryhel, lněné semínko. Zuby šalvěj. Při kašli tymián, jitrocel, lípa, cibule. Je toho hodně. Stačí hledat.

Aries6
Generální žvanilka 22174 příspěvků 3 inzeráty 16.03.19 12:58

Na fb je skupina Bylinky jsou naše … hodně mu už pomohly. Jinak ano, věřím a moc. U dětí se prakticky obejdu bez léků.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9547 příspěvků 16.03.19 13:01

Věřím, vždycky radši vyzkouším nejdřív všechny možné bylinky a babske rady, než se uchylim k chemii.

Tejule
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 16.03.19 13:03

Bylinky používám jako doplněk a podporu, samozřejmě jiná angínu léčit nebudu. :lol:

pocker
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 16.03.19 13:03

Ano bylinkám věřím a mám je ráda.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8313 příspěvků 16.03.19 13:05

Ja je rada pouzivam, nektere funguji fakt slusne. Mam jich strasne moc :think: Neco napestovano, neco koupeno v kapslich, neco ususeno a pojidano takrka primo (Rhodiola)…fuj :mrgreen: , ale jsem lina to nekam michat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 13:35

A nemáte nějaký osvědčený tip na bylinky na dlouhodobou úzkost? :)

M_Vladim
Echt Kelišová 8630 příspěvků 16.03.19 13:46

Podívejte - celá moderní farmacie má někde v základech bylinky. Bylinkáři nakládali, macerovali, filtrovali, sušili, drtili a mísili … a chtěli to mít pořád lepší.
Umožnil to rozvoj chemie, kdy je možné extrahovat právě onu účinnou látku a podávat jí, ne podle hlíny, závlahy, stanoviště atd. bylinky, ale přesně odměřenou v každé tabletce. :jazyk:
Tak - proč nevěřit bylinkám. Jen po nich nechtějte tytéž výhody, co má moderní farmacie a nepoužívejte je jako těžkou váhu. ;) :mavam:

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 16.03.19 13:59
@Anonymní píše:
A nemáte nějaký osvědčený tip na bylinky na dlouhodobou úzkost? :)

Kozlík lékařský. Dá se kupit v lékárně i ve formě tablet.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8313 příspěvků 16.03.19 14:03

No vidis, ten ja treba nemuzu. Byl mi doporucen na usnuti, tak jsem ho zkusila a spala v noci krasne…problem byl, ze jsem spala i cely nasledujici den… :lol:
Ja mam na psychiku sport :D Ale zkus Griffonia extrakt. Ale ono by bylo lepsi vedet neco vic o te uzkosti. Ono jich je tak nejak vic „druhu“ :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 14:07

Díky moc za info, určitě vyzkouším :) já už o ní vím asi úplně všechno, prý ucebnicovy příklad úzkosti z traumatu - autonehoda, bohužel trvalo 3 roky lítání po doktorech, než jsem sama dospěla k tomuto závěru, který mi pak byl potvrzen :roll: :mrgreen: trochu s ní začínám umět pracovat, ale pořád to není ono :roll: :mrgreen:

tulipán
Závislačka 4084 příspěvků 17.03.19 16:00

Me po kozliku strasne svedil cely clovek a kdyz jsem se prestala drbat, tak jsem nakonec doopravdy usnula :lol: . Nejlevnejsi jsou tablety z DM.

Bledulicka
Kecalka 279 příspěvků 17.03.19 17:11
@Anonymní píše:

Medunka cajik je toho plno jenom si vzpomenout :oops:

malá_holka
Extra třída :D 10309 příspěvků 17.03.19 17:14
@Anonymní píše:

třezalka, meduňka, heřmánek, máte, kozlík lékařský, mateřídouška. ta třezalka je nejúčinější přírodní antidepresivum

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama