Věříte zdejším soutěžím?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31
10.5.21 16:11

Věříte zdejším soutěžím?

Hezký den, maminky. Chci se zeptat, zda věříte zdejším soutěžím a testováním? Jelikož dost často vyhrávají ty nejdražší věci ty stejné uživatelky. Není to divné?

Děkuji všem za názor :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15675
10.5.21 16:14

Párkrát jsem už něco vyhrála a i testovala. A jestli vyhrávají pořád ty stejný fakt netuším. Tolik se fakt nebudím abych zkoumala kdo co vyhrál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43298
10.5.21 16:14
@Sonnullinkka píše:
Hezký den, maminky. Chci se zeptat, zda věříte zdejším soutěžím a testováním? Jelikož dost často vyhrávají ty nejdražší věci ty stejné uživatelky. Není to divné?Děkuji všem za názor :-)

Asi proto, že se hodně zúčastňují. Ale já to nesleduju a soutěžila jsem za těch 6 let, co tu jsem, jen párkrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8793
10.5.21 16:21

Pokud nevyhraju nebo nejsem vybrána na testování nezjišťuju kdo vyhrál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4041
10.5.21 16:22

Ja už vyhrála i testovala, tak myslím, že to funguje dobře.
Jestli vyhrává někdo častěji, to nesleduju :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
10.5.21 16:32

Já už jsem testovala dvě věci, a to krátce po sobe, až mi to bylo blby a nějakou dobu jsem se pak nehlasila, měla jsem pocit, ze musím dát šanci i jiným. Zato teď jsem mela fakt velký zálusk na něco a smůla :D nesleduju, kdo, co a kolikrát vyhrál, je mi to fuk, i kdyby to nějak zmanipulovane bylo, tak co. Dostaneš věc zadarmo, tak není potřeba se rozčilovat, ze někdo ji dostal taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26747
10.5.21 16:32

Vyhrála a testovala jsem hodněkrát a ještě víckrát jsem nevyhrála… a co? Chodí štěstí dokola, občas sedne na vola. Tak holt je někdo větší vůl, no… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
10.5.21 16:37

Já ještě ani jednou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32721
10.5.21 16:40

Minule mi napsal někdo z adminů jestli nechci testovat kojenecké pokračovací mléko pro miminka. Testování jsem přenechala jiné mamce. Už nemám miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
10.5.21 16:41

Taky jsem párkrát něco vyhrála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
10.5.21 17:28

Jo taky mi to přijde zvláštní. Pokaždé když soutěžím co by se hodilo, líbilo mě tak nic. A když jsem ze srandy soutěžila o dětskou hračku tak jsem ji vyhrála a teď nedávno mi přišlo jestli nechci testovat kojeneckou výživu?? A vtipné je ze patřím do “skupiny” snazilek o dítě 10 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2521
10.5.21 17:28

Já jsem soutěžila za cca 7 let párkrát a vyhrála jsem úžasnej vysavač.. Takže já věřím. Ale je nás tu habaděj, takže se asi logicky nedostane na každého.. Ale zkouším to dál. A třeba to potvrzuje to rčení, že štěstí se*e na větší hromadu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
10.5.21 17:37

;) nevyhrála jsem sice nic :lol: (páč já mám holt štěstí v lásce… :mrgreen: ), ale testování jsem se účastnila hned asi dva týdny po registraci a byly to fakt super výrobky ( pleťové oleje), takže celkem věřím, že to tu funguje ok ;) prostě je tu hodně uživatelek a holt se to musí zkoušet… dost jsem chtěla Viledu, ale tak si ji holt koupím no ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.21 17:47
@Sonnullinkka píše:
Hezký den, maminky. Chci se zeptat, zda věříte zdejším soutěžím a testováním? Jelikož dost často vyhrávají ty nejdražší věci ty stejné uživatelky. Není to divné?Děkuji všem za názor :-)

Zajímavé, že se v tom vrtá někdo, kdo je na emiminu od dubna :mrgreen:
Nebo máš víc nicků a ani jeden ti nevybrali, nebo co? :mrgreen: možná by to mohl @admin ověřit.
Já taky párkrát něco testovala a úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2012
10.5.21 17:52

Když to vybírá počítač, může někdo vyhrát několikrát a jiný třeba vůbec. Je to o štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat