Veselé vánoce 2020-2059...

12473
24.12.20 08:10

Veselé vánoce 2020-2059...

Veselé vánoce, šťastný nový rok, hezké velikonoce, vše nejlepší k svátkům, narozeninám, hezké prázdniny a dovolené, hezký svátek Vítězného Února, Cyrila, Metoděje, Jana Husa a všechny další svátky a významné i bezvýznamné dny… To přeju všem lidem na emiminu i mimo emimino minimálně do r.2059… :kytka: :kytka: :kytka: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
546
24.12.20 08:16

:D Tož hezké Vánoce :mavam: jak to hezky sfouknout při jednom :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6441
24.12.20 08:20

Taky přeju všem, zatím jenom veselé Vánoce a ještě veselejšího Ježíška.. Ty seš, Pedrouši, moc nedočkavej, když se to odbyde hned, tak co se bude srdíčkovat? To další si můžeme v tomto vlákně přát až později, včetně poslední vzplanuté bitvy, pokud budou vybraní internacionální jedinci chtít. 🌲 🌲 🎁 🎁 🎄 🎄 🛷 ⛸ 🎆 🎇 ✨

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12473
24.12.20 08:40

@Takyjedna
Když já moc nejsem na nějaký oslavy a přání a přijde mi to, i když to tak není, jako nějaký fráze, když se to mele furt dokola a každou chvíli, tak jsem se rozhodl toho zhostit se ctí a zároveň vyloučit riziko, že na někoho výhledově zapomenu a on pak bude dotčenej nebo nešťastnej… :,( :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6441
24.12.20 08:45
@bse.pedro píše:
@Takyjedna
Když já moc nejsem na nějaký oslavy a přání a přijde mi to, i když to tak není, jako nějaký fráze, když se to mele furt dokola a každou chvíli, tak jsem se rozhodl toho zhostit se ctí a zároveň vyloučit riziko, že na někoho výhledově zapomenu a on pak bude dotčenej nebo nešťastnej… :,( :nevim: 8)

To právě musíš pořádně srdíčkově procítit. V tu danou chvíli, právě ten svátek, o který aktuálně jde. :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12473
24.12.20 08:54
@Takyjedna píše:
To právě musíš pořádně srdíčkově procítit. V tu danou chvíli, právě ten svátek, o který aktuálně jde. :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Když já nijak neprožívám ani skutečně svaté svátky, dokonce ani Svatého Pedra… :nevim: :nevim: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52938
24.12.20 10:47
@bse.pedro píše:
Když já nijak neprožívám ani skutečně svaté svátky, dokonce ani Svatého Pedra… :nevim: :nevim: :nevim: 8)
Ďůležité je být s rodinou ´- a taky přeji krásné, zatím ty letošní Vánoce a hodně dárečků pod stromečkem. :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16030
24.12.20 15:24

@bse.pedro Pedrousi ty seš číslo, taky přeju krásné všechny dny až do konců našich životů :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
31.12.20 01:12

Haha, s předstihem😁 Přeji všem zdravíčko :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4917
4.1.21 14:00

@bse.pedro děláš dobře! Jinak by jsi prošvihl moje narozeniny a to se neodpouští :lol: I též tobě vše nejlepší v novém roce, vše hezké na každý významný den a svátek. A ať tě humor neopouští, bez tebe by tu byla nuda. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12473
4.1.21 14:41
@Samina007 píše:
@bse.pedro děláš dobře! Jinak by jsi prošvihl moje narozeniny a to se neodpouští :lol: I též tobě vše nejlepší v novém roce, vše hezké na každý významný den a svátek. A ať tě humor neopouští, bez tebe by tu byla nuda. :palec:
:hug: :hug: :hug: :oops: 8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat