Vánoční nákup

21.12.20 21:35

Vanocni nakup

Tak si ted sepisuju vanocni nakup co nezapomenout a chci se zeptat co u vas v seznamu nesmi chybet, pripadne na kolik vas vyjde nebo kde nakupujete :-)
Ja tesco nebo lidl, cca 2500 a asi takovou tu klasiku, na chlebicky, na salat, piti vseho druhu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2244
21.12.20 21:39

Asi nic, dobré víno i džus máme doma běžně a veškeré suroviny na uvaření čehokoliv také. Pokud by chtěl někdo něco zobat, také to tu je celoročně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3132
21.12.20 21:42

Jeden rok mi dosel olej, jeden sul a jednou strouhanka, tak to uz nezapomenu nakupit pri kazdem prosincovem nakupu a vystaci na dalsi dva mesice. Letos mam na tajnem miste 10 baliku mych oblibenych bramburek, proti trudnomyslnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24219
21.12.20 21:43

Nic extra neporizujeme. Veci na salat, kapra, dzus, vino, detem rychle spunty. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.12.20 21:44

@kacakaca
Ja jeden rok nemela vajicka na obaleni, tak to taky nezapomenu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10103
21.12.20 21:45

My jsme docela nenároční, pro mě nějaké to vínko, manželovi pivo. Děti nejraději pijí čaj a na přilepšení dostanou trochu džusu. Jinak nakupuji fakt jen na salát, řízky a polévku, chlebíčky udělám pro návštěvu 26. Cukroví je doma v dózách a jediné co upeču, bude štrůdl. Vánočku letos koupím, stejně jí jím jen já a občas si zobnou děti. Jen musím přemýšlet, abych měla vše nejlépe až do Silvestra. Žiju v Německu, vše, kromě potravin zavřené, takže v pondělí 28.vezmou všichni obchody útokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
21.12.20 21:46

Ja koupim akorat sunku a veku na chlebicky a detem naky rychlý spunty. Jinak uz vse mame. Zas nemusime cele vanoce jenom zrat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24883
21.12.20 21:49

Věci na salát, maso - rybu, kuřecí prsa a kousek krkovičky, krabici džusu. Ovoce na mísu, ale taky to nepřeháníme. Žádné brambůrky a pod, suroviny na chlebíčky, ani alkohol nekupuju. Počítám tak 6 - 7 stovek.
Cukroví máme tak na dva dezertní talířky.
Držíme jen Štědrý den, pak už je mi to fuk, klidně zapeču těstoviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
21.12.20 21:56

Neděláme žádné extra nákupy. Vše, co potřebujeme, máme doma běžně. Chlebíčky neděláme. Pití, drusy, alko i nealko atd máme pořád ve sklepě. Na salát ke kaprovi věci máme doma pořád.
Kapra koupíme (už vykuchaneho, bez šupin) 23.12.
Nějak ty Vánoce nemáme jako svátky obžerství.
K pohádkám (na zobání) máme rádi liči a pistacie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4937
21.12.20 21:56

A tak kdo tedy nakupuje v těch obchodech…? Očividně uživatelky emimina to nebudou :D :D. A mi teda přijedou na svátky rodiče, děti od muže… bude nás tu 7 od pozítří až do neděle. Takže dneska nákup 2tis, a ještě půjdu dokoupit ve středu počítám cca 1-1,5tis. Na salát, ryby, a pak různé šunky, sýry, salámy, klobásky, víno, džusy, pivo, ovoce, zeleninu, pečivo, na řízky na 25.12., na knedlovepřozelo na 26.12.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7646
21.12.20 21:58

U nás jenom běžný nákup, aby byla třeba vánočka, nějaké koláče upečem a nebo závin, něco z toho, všci na sálat, filé pro dtěi, kapr, věci na obalování- loni jsem měla kdejakou.. a strounka nebyla :roll:
Na pití jednou, dvakrtá za rok koupíme Colu, Kofolu, a nějaké maso,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
21.12.20 21:58

Maso, věci na salát, na polevku, uzené, křen, ovoce, džusy. A na obědy alespoň do silvestra, nějaké šampaňské, džusy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.12.20 21:59
@Veru1987 píše:
A tak kdo tedy nakupuje v těch obchodech…? Očividně uživatelky emimina to nebudou :D :D. A mi teda přijedou na svátky rodiče, děti od muže… bude nás tu 7 od pozítří až do neděle. Takže dneska nákup 2tis, a ještě půjdu dokoupit ve středu počítám cca 1-1,5tis. Na salát, ryby, a pak různé šunky, sýry, salámy, klobásky, víno, džusy, pivo, ovoce, zeleninu, pečivo, na řízky na 25.12., na knedlovepřozelo na 26.12.

Beres mi slova 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17945

Nezapomn na citron :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7646

@Veru1987 tak ono je jedno, jeslti má někdo narvaný košík až přetéká a nebo má někdo v kočíku tři věci, pokud myslíš, tím, že obchody jsou narvané.. :)
Já chodím ted jenom do menších obchodů, výběr stejný, ale třeba v obchodě potkám tři lidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat