Vestavěná pračka

1762
13.5.10 19:10

Vestavěná pračka

Ahoj holky,
tak jdu zase na poradu.
Rozhodla jsem se, že přestěhuju pračku do kuchyňské linky. Vždycky jsem byla proti, ale teď jsem zjistila, že jsou i vestavné pračky, které mají normální dveře a tím pádem jsou zavřené uvnitř a nejsou vidět.
Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenosti.
Tady je odkaz na jednu z nich:

http://www.elektro-eshop.com/index.php?…

Co si o tom myslíte?
Díky za názory,
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5164
13.5.10 19:19

ahoj já mám pračku taky v kuchyňské lince a mám úplně klasickou a mám na ní udělaný dvířka,takže pračka není vůbec vidět :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
13.5.10 19:20

k foto..vypadá to úplně stejně a mám jí vestavenou úplně stejně a nepotřebovala jsem vestavbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3588
13.5.10 19:27

ahoj, já mam pračku taky zabudovanou v kuchyni, protože do koupelny se mi nevašla a mam fagor a jsem s ní spokojená, pere super a ani nějak moc velkej rámus to nedělá za dvířkama, já jsem pro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.10 22:06

halko, tohle rozhodně nedoporučuji! švagrová si ji nechala udělat do baráčku a teď lituje, pračku měla rozbitou a to to trvalo než se opravář dostal dovnitř a vyměnil jí buben :-( lepší je klasická pračka, k ní se dostaneš hned a není tolik problému při opravách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tuareg
26.5.10 21:36

Lepší volně stojící

Já nevím proč, ale náš nápad byl do nové linky dát i vest. pračku, ale když jsem v cenové relaci do 15 000 našel jedinou a ještě bez displeje, radši kupujeme volně stojící. Je docela masakr, že ceny vestavěných jsou výrazně vyšší.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama