Veterina (sestra)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verousek4
Povídálka 13 příspěvků 22.01.17 15:41
Veterina ( sestra )

Ahoj maminky, nevíte jestli se dá studovat dálkově na sestřičku veterináře? Popřípadě, nevíte která škola by na tohle byla nejlepší? Veterina mě láká sama o sobě, problím je, že denní studium je pro mě obtížné..

Příspěvek upraven 22.01.17 v 15:47

Reakce:
stafička
Kecalka 267 příspěvků 22.01.17 15:46

Vím, že před několika lety byl při veterinární fakultě v brně obor, kde se dalo studovat dálkově zakončený titulem bc. Zkuste mrknout ;).

Natálka26
Kelišová 5537 příspěvků 22.01.17 16:13

Z VoŠky znám holky či dělají na veterine s oborem „všeobecná zdravotní sestra“ ale jestli měli ještě nějaký kurz k tomu to nevím. Nebo se zeptej na veterine, za to nic nedáš a myslím, že ti v klidu odpoví :)

sandra001
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 22.01.17 17:13

Ahoj, mam vystudovany obor veterinarni prevence, 4roky s maturitou.. tzn ze muzu byt sestricka na veterine, osetrovatelka, zootechnicka atd. a 6 let po skole jsem se jeste. v oboru neupichla (prospech jsem mela dobry) u nas je veterinaru dost a bud delaji sami bez sestry (male mesto) a ve vetsim meste maji vetsinou zamestnanou dceru, manzelku atp.. nase profesorka byla veterinarka a uz na skole nam rikala, ze se v oboru uchytit neni vubec jednoduchy, pokud nemas VS, ale preju hodne stesti :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního!“ Číšník z Kurvahošigutntag se vrací ve velkém stylu

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního! Já odcházím, já odcházím!“ rozčílí se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >