Veterina (sestra)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verousek4
Povídálka 13 příspěvků 22.01.17 15:41
Veterina ( sestra )

Ahoj maminky, nevíte jestli se dá studovat dálkově na sestřičku veterináře? Popřípadě, nevíte která škola by na tohle byla nejlepší? Veterina mě láká sama o sobě, problím je, že denní studium je pro mě obtížné..

Příspěvek upraven 22.01.17 v 15:47

Reakce:

stafička
Kecalka 267 příspěvků 22.01.17 15:46

Vím, že před několika lety byl při veterinární fakultě v brně obor, kde se dalo studovat dálkově zakončený titulem bc. Zkuste mrknout ;).

Natálka26
Kelišová 5398 příspěvků 22.01.17 16:13

Z VoŠky znám holky či dělají na veterine s oborem „všeobecná zdravotní sestra“ ale jestli měli ještě nějaký kurz k tomu to nevím. Nebo se zeptej na veterine, za to nic nedáš a myslím, že ti v klidu odpoví :)

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 22.01.17 17:13

Ahoj, mam vystudovany obor veterinarni prevence, 4roky s maturitou.. tzn ze muzu byt sestricka na veterine, osetrovatelka, zootechnicka atd. a 6 let po skole jsem se jeste. v oboru neupichla (prospech jsem mela dobry) u nas je veterinaru dost a bud delaji sami bez sestry (male mesto) a ve vetsim meste maji vetsinou zamestnanou dceru, manzelku atp.. nase profesorka byla veterinarka a uz na skole nam rikala, ze se v oboru uchytit neni vubec jednoduchy, pokud nemas VS, ale preju hodne stesti :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >