Reklama

Kurz manikúry Náchodsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 18:55
Kurz manikúry Náchodsko

Anonym ptž sem chodí spousta známých a kamarádek a nechci aby věděli co plánuji. Pakliže by anonym z jakéhokoliv důvodu vadil, prosím raději celou diskuzi smazat než mě odtajnit.

Jsem na md a nechci jen tak sedět na zadku, ale chci si udělat kurz, řidičák a celkově si zvýšit šanci na lepší zaměstnání či podnikat. Po dlouhém zvažování jsem si řekla, že by mě bavilo dělat nehty. Manikúra, nehtová modeláž, gelovky atd. Ale musím se to někde naučit. Beru cokoliv, kurz s certifikátem i zaučení soukromou osobou. Pokud o něčem/někom víte, budu ráda.
Prosím psát slušně a pouze k tématu, nemám náladu se zabývat rýpalkama. Děkuji :kytka:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama