Kurz manikúry Náchodsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 18:55
Kurz manikúry Náchodsko

Anonym ptž sem chodí spousta známých a kamarádek a nechci aby věděli co plánuji. Pakliže by anonym z jakéhokoliv důvodu vadil, prosím raději celou diskuzi smazat než mě odtajnit.

Jsem na md a nechci jen tak sedět na zadku, ale chci si udělat kurz, řidičák a celkově si zvýšit šanci na lepší zaměstnání či podnikat. Po dlouhém zvažování jsem si řekla, že by mě bavilo dělat nehty. Manikúra, nehtová modeláž, gelovky atd. Ale musím se to někde naučit. Beru cokoliv, kurz s certifikátem i zaučení soukromou osobou. Pokud o něčem/někom víte, budu ráda.
Prosím psát slušně a pouze k tématu, nemám náladu se zabývat rýpalkama. Děkuji :kytka:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >