Kurz manikúry Náchodsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 18:55
Kurz manikúry Náchodsko

Anonym ptž sem chodí spousta známých a kamarádek a nechci aby věděli co plánuji. Pakliže by anonym z jakéhokoliv důvodu vadil, prosím raději celou diskuzi smazat než mě odtajnit.

Jsem na md a nechci jen tak sedět na zadku, ale chci si udělat kurz, řidičák a celkově si zvýšit šanci na lepší zaměstnání či podnikat. Po dlouhém zvažování jsem si řekla, že by mě bavilo dělat nehty. Manikúra, nehtová modeláž, gelovky atd. Ale musím se to někde naučit. Beru cokoliv, kurz s certifikátem i zaučení soukromou osobou. Pokud o něčem/někom víte, budu ráda.
Prosím psát slušně a pouze k tématu, nemám náladu se zabývat rýpalkama. Děkuji :kytka:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >