Vestavěná skříň

Anonymni
17.2.08 15:48

vetsavěná skříň

Ahoj, můžete mi doporučit od jaké firmy si nechat udělat vestavěnou skříň? Jsem z Brna, díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1234
17.2.08 16:52

Ahoj,
my jsme si nechali dělat teď dvě skříně do předsíně a jednu do ložnice od firmy JN Interiér. V Brně jsou v IBC Centru. I když jsme z Prahy, dělali jsme si je právě přes Brno, když jsme tam byli.
Kdyžtak www.jninterier.cz
Jsme moc spokojení, dělali nám nakonec i rohovou kuchyň a všechno OK. Drobné nedostatky (chybějící madlo a jedna polička) ihned opravili. Skříně jsou nádherné.
S klidným svědomím Ti je doporučuju, protože jsou velmi seriózní a cenově tak středně. Kdybys chtěla, můžu Ti na mail poslat fotky těch skříní.
Medu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
17.2.08 18:00

Máme od fy Indeco (www.indeco.cz) a taky jsme naprosto spokojeni. Domluva, montáž atd., vše proběhlo skvěle a rychle, poradili, doporučili, kde a na čem eventuelně ušetřit. Naposledy měli pobočku v OC Futurum.

Timea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.2.08 15:25

Díky za tipy, projdeme to a omrkneme… :)
Jestli muzes, rada se na fota podivam…pro inspiraci..

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
13.3.08 09:55

Ahoj, já mám asi 4 vestavěné skříně, všechny od firmy WOODFACE a jsem s němi spokojená, jsou sice dražší, ale záruční a pozáruční servis mají v pohodě a jsou celkem pružní.

• Nahlásit
  • Citovat
2704
31.3.08 20:22

Ahoj,

právě minulý týden jsme objednali skříně od Woodfacu. V minulém bytě jsme měli skříně od JN INteriér, byli jsme moc spokojení.
Ale po srovnání cen a designu jsme tentorkát zvolili Woodface - cenově to vyšlo víceméně stejně jako JNinteriér a měli mnohem hezčí rámy a 15 procent slevu na lacobel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama