Větší akce, kadibudky?

Anonymní
19.8.20 00:57

Vetsi akce, kadibudky?

Ahoj prosim anonym, chodi sem znami. Za 14 dnu se u nas na zahrade ma konat oslava tchyninych narozenin. Nejak se nas nezeptala a proste nam oznamila datum, a ze k nam prijede rano cca 30 lidi a bude se grilovat a popijet. No pro klid v rodine jsem souhlasila, ale ze si vse zorganizuje sama, a zaplati obcerstveni a vyrodi si povoleni na urade a, ze ja ji servirku a pomocnou silu delat nebudu. Dneska k nam privezla dva chladaky a tri krabice nadobi, a dala je do garaze a oznamila, ze vlastne na zahrade si jeste jeji pribuzni postavi stany, a ze bude potreba nase soc. zarizeni. Mame jeden zachod a jeden sprchac a predstava, ze se mi po dome coura 30 skoro cizich lidi, se mi prici. Tak muz ji vecer volal, ze teda ne, at si zaridi dvw toitoiky a nejaky ty mobilni musle a cisternicku a vodou, a ze bez sprchy se proste den vydrzi. No a tchyne s tim ma hrozny problem, ze to na tom smrdi a kdo vi kdo tam predtim trunil, a ze se bude chodit proste k nam… kdyz jsem se ozvala tak mne uplne zazdila a reakce zadna a dal se dohadovala s manzelem… jeji rodina docela dost pije a jsou takocy hodne veseli, hlucni. Z me strany nepozvala nikoho a ani to nenabidla. Nejradeji bych odjela, ale nerada bych prijela do kulnicky na drivi a vyplavenym septikem. Navic mame dost senzitivniho kocoura…tak premyslime, ze proste objedname ty kadiboudy, a zamkneme se v dome a nazdar. Akci jsme zrusit opravdu nemohli, tchyne umi hodne citove vydirat a muze zasahnout na citlivem miste.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1062
19.8.20 01:02

Tak by zasáhla na citlivém místě, no a? Nechat se terorizovat ve vlastním domě? Natvrdo bych ji poslala do háje.

Na druhou stranu to zpřístupnění WC není taková hrůza, míváme oslavy v 15 lidech běžně a na WC fronta není.

To by mi spíše vadilo, že mi cizí spí na zahradě ve stanu a co ráno, kafe a tak? Jo, tam bude z vaší strany ještě další množství ústupků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11397
19.8.20 01:25

Nikdy, ať si to paní tchýně zařídí někde jinde. A vůbec, z jakého důvodu ji napadla taková drzost, ten dům je její?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 01:39

@Betty MacDonald pozemek je manzela, ale ona je ten typ, ze rodina smi vsude a i bez ohlaseni. Se svymi sourozenci si bez upozorneni meni byty a jezdi na neohlasene navstevy apod. Nam ta akce na zahrade nevadi, kdyz si plati catering a vsechno a nas do toho zapojovat nehodla. I to kafe bude mot na starosti firma, ale vadi mi ti lide v nasem dome

• Citovat
  • Nahlásit
12677
19.8.20 05:42

Mno a nedopadne to tak, ze kdybys to udelala, tak ti stejne bude busit na dvere? Kdyz se ji nedokazete postavit, tak to asi budes muset zkousnout :nevim: Nebo po sobe budete pred temi 30 lidmi rvat pres dvere/okna? Nas bylo o vikendu cca 20 na podobne akci a s jednim zachodem to slo, ale je pravda, ze neprespavali vsichni a rano lehka fronta byla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11397
19.8.20 06:34

Taky záleží, jakou máš zahradu. Pokud velký travnatý prostor, ok. Ale na naší okrasné zahradě by pohyb 30+ lidí byl velmi znát, navic nevím, kam by postavili stany, na části u jezírka to nejde vůbec. U nás bývá na akcich běžně 10-14 lidí a u záchoda je to poznat. Normálně se s tchýní domluvte, že průchod domem neschvalujete a basta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
19.8.20 06:55

30 lidi na jedno wc je pěkný humus, to bych doma nechtěla :poblion: tak jim ty kadiboudy objednejte vy a odjedte nekam, aby se nedomahali vstupu do domu :nevim: co jiného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1889
19.8.20 07:11

Počítej s tím, žexpokud tam dáte toyku, spoustě lidí bude žinantní tam jít a budou se ti venčit na zahradě. A když ti nějakých 15 opivněných chlapů takhle zaleje zahradu, no pámbů potěš 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24524
19.8.20 07:12
@Betty MacDonald píše:
Taky záleží, jakou máš zahradu. Pokud velký travnatý prostor, ok. Ale na naší okrasné zahradě by pohyb 30+ lidí byl velmi znát, navic nevím, kam by postavili stany, na části u jezírka to nejde vůbec. U nás bývá na akcich běžně 10-14 lidí a u záchoda je to poznat. Normálně se s tchýní domluvte, že průchod domem neschvalujete a basta.

Tohle si představ u sebe,ale se zavřeným domem,tak víš,jak by jezírko dopadlo… 8o ;)

Ale vážně,zakladatelko,kromě toho,že..
@Anonymní píše:
@Betty MacDonald pozemek je manzela, ale ona je ten typ, ze rodina smi vsude a i bez ohlaseni. Se svymi sourozenci si bez upozorneni meni byty a jezdi na neohlasene navstevy apod. Nam ta akce na zahrade nevadi, kdyz si plati catering a vsechno a nas do toho zapojovat nehodla. I to kafe bude mot na starosti firma, ale vadi mi ti lide v nasem dome
..něco takového jsem nikdy nepochopila, že si někdo může dovolit, tak chudáka kocoura někam zavřít a raději neodjet (obavy z kůlničky na dříví bych měla taky, chápu) a prostě s těmi příchozími domluvit pravidla, popř. zamezit někam vstup, pokud to půjde, ptž když se lidi napijí, tak jim bude kdeco fuk, chápeš. No nedivím se Ti vůbec. Už jen mít takovou tchyni, s tímto postojem… :roll:

Ty kadibudky nevím..asi kdyby byly, tak snad už by lidi neměli důvod chodit do baráku, ne? No zkus to. Držím pěsti.

Mmch - ono by to vše nějak třeba šlo, ale pokud by mi tady de facto někdo u mě doma něco takového organizoval, kde on sám nebydlí a ještě mi to jen oznámil…no nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11397
19.8.20 07:17

@Žirafa 69 Taky to nechápeš? Já si nedovedu představit, že za mnou někdo z příbuzenstva přijde a řekne, hele, Betty, příští vikend si tu udělám oslavu, přijde pár lidí, asi třicet, jo, a doufám, že budou mít k dispozici koupelnu a záchod :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24524
19.8.20 07:19
@ropucha 02 píše:
Počítej s tím, žexpokud tam dáte toyku, spoustě lidí bude žinantní tam jít a budou se ti venčit na zahradě. A když ti nějakých 15 opivněných chlapů takhle zaleje zahradu, no pámbů potěš 8o

Jo, znám to moc dobře, čeho jsou napití chlapi schopni, když je u nás na náměstí nějaká akce/koncert večer/do noci. Si myslí, že když to v tomto mají jednodušší, že ho můžou vystrčit kde chtějí :cert:. A to není oplocená zahrada, TOYky v obou protilehlých rozích náměstí (a ještě otevřené veřejné wc nějakých 40 metrů od nich! 8o ) a stejně nějakých 5 metrů od kadibudky někteří chodili známým močit doslova na dřevěné vchodové dveře, což jim pak teklo do chodby :zed:,že se nedivím, že on tehdy už se naštval, počíhal si na dalšího a chrstnul na něj z okna kýbl vody. Tohle prostě nepochopíš. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24524
19.8.20 07:21
@Betty MacDonald píše:
@Žirafa 69 Taky to nechápeš? Já si nedovedu představit, že za mnou někdo z příbuzenstva přijde a řekne, hele, Betty, příští vikend si tu udělám oslavu, přijde pár lidí, asi třicet, jo, a doufám, že budou mít k dispozici koupelnu a záchod :jazyk:

Ne, prostě nechápu. V životě jsem tohle nezažila a schválně bych to označila (nejlépe hned ze začátku, kdyby šlo třeba o tu tchyni) za vtip, a nediskutovala. To mi hlava prostě nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11397
19.8.20 07:24
@Žirafa 69 píše:
Jo, znám to moc dobře, čeho jsou napití chlapi schopni, když je u nás na náměstí nějaká akce/koncert večer/do noci. Si myslí, že když to v tomto mají jednodušší, že ho můžou vystrčit kde chtějí :cert:. A to není oplocená zahrada, TOYky v obou protilehlých rozích náměstí (a ještě otevřené veřejné wc nějakých 40 metrů od nich! 8o ) a stejně nějakých 5 metrů od kadibudky někteří chodili známým močit doslova na dřevěné vchodové dveře, což jim pak teklo do chodby :zed:,že se nedivím, že on tehdy už se naštval, počíhal si na dalšího a chrstnul na něj z okna kýbl vody. Tohle prostě nepochopíš. :roll:

Někteří chlapi jsou hovada. Já znám dokonce jednoho, co obechcává rohy, sotva odejde z domu. Když jsem se ho zeptala proč, tak přece nebude chcát do svého septiku :lol: :mrgreen: :mrgreen: Společné akce hodně omezuju. :mrgreen: On podobných buranskych projevů vlastní víc :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24524
19.8.20 07:26
@Betty MacDonald píše:
Někteří chlapi jsou hovada. Já znám dokonce jednoho, co obechcává rohy, sotva odejde z domu. Když jsem se ho zeptala proč, tak přece nebude chcát do svého septiku :lol: :mrgreen: :mrgreen: Společné akce hodně omezuju. :mrgreen: On podobných buranskych projevů vlastní víc :jazyk:

Neskutečný. :roll: Asi nezná ono pořekadlo, že správnej hospodář to nechá doma. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770
19.8.20 07:29

Jo, přesně, nebetycná drzost. Vůbec si to nedokážu představit a votvira se mi kudla v kapse.
Radu nemám, toikou ale nic nezkazite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama