Lepší tv

17.8.20 13:37

Lepší tv

Dobrý den, sledujete někdo televizi přes společnost Lepší. tv? Jste s tím spokojení? Někdy si dělá co chce, nejde přepnout na vybraný kanál nebo se obraz předbíhá před zvukem. Jak je to u vás? Sice za dvě stovky nabízí spoustu programů, ale já bych byl raději, kdyby pořádně fungovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
511
17.8.20 13:39

@Martinkakveten nám funguje bez problémů. U nás je s běžným signálem problém, takže lepší tv to vyřešila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14220
17.8.20 13:51

Já jsem na tuto firmu koukala, když jsme zvažovali přechod od O2. Nakonec jsme vybrali Kuki a je super. Nemáš problém se stabilitou internetového připojení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
17.8.20 22:31
@Martinkakveten píše:
Dobrý den, sledujete někdo televizi přes společnost Lepší. tv? Jste s tím spokojení? Někdy si dělá co chce, nejde přepnout na vybraný kanál nebo se obraz předbíhá před zvukem. Jak je to u vás? Sice za dvě stovky nabízí spoustu programů, ale já bych byl raději, kdyby pořádně fungovala

Používáme třetím měsícem a vše funguje jak má. Občas u pár filmů je horší kvalita obrazu, ale nic dramatického. Řekla bych, že se nejedná ani o technický problém, ale už to tam tak bylo vloženo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
18.8.20 12:46
@Martinkakveten píše:

Dobrý den, já mám Lepší. tv už 2 roky a jsem spokojená. Nezaznamenala jsem žádné větší potíže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.9.20 00:31
@Martinkakveten píše:

Dobrý den,
já službu využívám už skoro dva roky a taky si nemohu stěžovat. I-když máme slabší internet, tak funguje jak má. Děti jsou spokojené. Mám jejich setobox a sleduji většinou večer jak mám klid a nemám žádný problém ani se zvukem ani s ovládáním. Měla jsem dříve O2 a to byla hrůza jak se to furt sekalo. Netflix má pro nás nudnou nabídku. Mají spoustu programu a nestalo se mi ještě, že bych se neměla na co koukat. Je pravda že využívám hlavně zpětné shlédnutí seriálu, ale i to živé se mi někdy povede shlédnout. Za mě jsou supr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama