Co byste v kuchyni udělali jinak?

74
15.8.20 19:08

Co byste v kuchyni udělali jinak?

Při plánování kuchyně má člověk někdy trošku zkreslené představy, co vy byste ve Vašich kuchyních udělali jinak? Případně doporučili nějaké vychytávky?

Děkuji moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13936
15.8.20 19:14

Zaměřila bych si skleničku na víno :lol: Nechala jsem si udělat horní skříňky jen s jednou polici a tak, abych tam dosáhla a centimetr mi chybí, aby mi tam ty sklenky vešly :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13936
15.8.20 19:20

A doporučím šuplíky. Hodně šuplíků. Mám jen ty a neměnila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13832
15.8.20 19:20

Udělala bych skříně až ke stropu. Nebo tam minimálně dala panely, aby to tak vypadalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13832
15.8.20 19:21

Tak se přikláním k šuplíkům. V plicích se špatně udržuje pořádek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2773
15.8.20 19:26

Mám skříňky až ke stropu (spokojenost veliká = víc prostoru, nemusím utírat nahoře prach a vypadá to úhledně) a nechala jsem si vyrobit vyšší linku, mám 178 cm a v klasické kuchyni trpím, takhle je to paráda.

Jo a na zed jsem nechala dát tenkou (4cm) desku, nemá to spáry, dobře se to myje.

Změny - kdybych se mohla vrátit zpět, tak bych trošku posunula dřez -mezi dřezem a varnou deskou máme jen uzounký pruh místa a je to k prdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
15.8.20 19:30
@PetiteFillette píše:
A doporučím šuplíky. Hodně šuplíků. Mám jen ty a neměnila bych.

Ano, šuplíky. Mám jen jednu skříňku se šuplíky a lituju, že jsem je nedala všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50497
15.8.20 19:32

Mam novou, vetsi a moderne vybavenou, takze takhle nic. Jen bych ji dala do jine casti mistnosti.
Mam dlouhou nudli a ostruvek. Brala bych ted L nebo spis U. Zabrala by min mista a zustala by dostatecne velka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
15.8.20 19:36

Udělala bych si linku pod oknem. Chtěla jsem mít pod oknem stůl a teď bych si tam radši dala pracovní desku. Ale dispozičně už to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8872
15.8.20 19:40

Linku mám poměrně novou, vychytanou, jen už bych znova nešla do indukce s vestavěnou digestoří- to byla velká chyba, dnes už jedině stropní digestoř

Příspěvek upraven 15.08.20 v 21:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 19:44

Udělala bych ji až do stropu, místo ultrasofistikovaného výsuvného systému šuplíků bych dala obyčejné, linku už nikdy z masivu, ale snad nějakou epoxidovou, aby nešla zničit, zrušila bych digestoř, varnou desku a dřez bych zapustila přímo do linky, aby tam nebyly ty okraje a spáry. Naštěstí budu kuchyni v dohledné době předělávat, tak snad to všechno vychytám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
15.8.20 19:45

Pohlídala bych si vestavnou troubu, aby nevydechovala teplý vzduch do boků na šuplíky s foliovaným dekorem, který se tím „odlepí“ :D Kuchyni tehdy navrhovalo kuchyňské studio, já v tom telecím věku vůbec netušila, co bych měla chtít. A tohle je jediný error, jinak mám všechno celkem ergonomicky, obyč skříňky se dvířky a šuplíky jsou prostě jen o financích, co si kdo může dovolit za to technické vylepšení. Ale chci teda napsat, že bych si fakt hlavně dávala bacha na tu ergonomii, občas se nestačím divit, když koukám v telce na ty předělávky bytů, že jim tam frknou klidně lednici na kraj s dveřma otevíranýma do zdi, že je musí obcházet 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6218
15.8.20 20:01

Ve své kuchyni bych neměnila nic. Skvělá vychytávka je že mám šuplíky v soklu, horní skříňky až ke stropu, na velké hrnce a kuchyňské spotřebiče mám celovýsuvné šuplíky a vestavěný koš (to je nutnost, když máte dva velké psy) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11019
15.8.20 20:05

Celovysuvne supliky misto spodnich skrinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
15.8.20 20:08

Naše kuchyň je téměř ideální, máme všude šuplíky a jsem vděčná, že to manžel prosadil, mě to přišlo zbytečné. Vše mám nadosah ruky, jeden krok či otočení. Byť mám jen 163cm, máme lehce výš pracovní desku, což je úžasné. Manžel mi ji při montáži nastavil přesně tak aby mi to bylo pohodlné. Jen ty skříňky nemáme až do stropu a ten humus co se tam dělá je šílený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama