Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj vsem, prosim o radu. Mame kocarek Concord, korba Sleeper. Bohuzel malej je dost velkej, ve 2 mesicich ma 61 cm a s fusakem uz tam je dost natesno. Nevite nekdo, jaka vetsi korba na Concord pasuje? Abysme zvladli zimu… Dekuju moc.
Korba Concord Scout. Je latkova a skladaci. Já mám korbu stejného typu, akorát jinou značku a jsem s ní moc spokojená, je mnohem skladnější než ty plastové, i když rozložená je větší. A funkčně vyjde úplně nastejno, miminku v ní zima nebude.
Příspěvek upraven 25.11.14 v 20:44
Nebo ještě by mohly pasovat korby Jané, jednu mají dost velkou, jen si nepamatuju nazev. Ale Concord a Jané jsou v nekterach vecech kompatibilni, je to v podstate jedna firma. Vim, ze kamarádka mela na Concordu Wanderer korbu Jané, tak by to mělo jít.
@iva f Největší byla proton, ale nevím, jestli se ještě prodává
A pak ta scout. Jinak my kupovali sporťák Concord v roce a půl malého, protože byl krásně velkej, ale na druhé jsme museli pořídit jiný kočárek právě z důvodu velikosti korby.