Vhodná aktovka pro prvňáčka?

Anonymní
30.3.16 20:53

Vhodná aktovka pro prvńáčka?

Dobrý večer maminky. Píšu v rychlosti. Koukám po netu na školní aktovky /nechci batoh/ pro prvňáka. Topgal hned zavrhuji, má ho neteř, synovi nesedí- moc dlouhý k zadku. Rozhoduji se mezi Herlitz a Hama Baggymax. Nebo poraďte ještě jinou značku. U Herlitze jsme se dočetla, že je ve finále uvnitř malá a učivo se nevejde. U Baggymaxu mi zase paní na prodejně říkala, že se na výšku nevejdou desky formátu A4, a že ji lze koupit jen přes e-shop, takže jsme ji ani nezkoušeli. Herlitz se mi líbila, ale zase ten problém s úložným prostorem, tak nevím. Máte někdo doma tu Baggymax? Opravdu se do ní nevejdou ty desky? Díky za rady, porady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

609
30.3.16 20:57

Já koukala právě taky na Topgal, ale to jste mi nasadila brouka do hlavy :think: A jak je dítko velké? Naše má 125 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
30.3.16 20:58

Emipo, ty jsou prý menší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6173
30.3.16 20:58

Máme Lego a je boží. Vyrábí snad Hama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
30.3.16 21:00

Teď jsem taky našla pozitivní ohlasy na značku Emipo. A ještě ji mají i s jednorožcem, který je u nás podmínkou :D tak nebudu váhat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.16 21:05

Malej má 119 cm a 21 kilo. Emipo mi paní hanila, ale už si nepamatuji. Snad ohledně mrazu, že praská? Ale abych nekecala. A mně se popravdě moc nelíbí na této tašce ty motivy-obrázky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.16 21:07

O Topgalu mi prodavačka povídala, že ho brali, ale už neberou. Hodně reklamací, že se páře a firma nechtěla reklamace přijímat a synovi stejně zatím nesedí, je na něj mohutná, dlouhá.

• Nahlásit
  • Citovat
609

Tak t se mně docela líbí. Ale jak píšu, u nás je to jasně dané - musí tam být jednorožec. KOukám, že to bude boj. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17050

Na jakou postavu? Mám zkušenost s Emipo, ale na drobnou a menší dceru je obrovská. Po vyzkoušení jsme zvolili aktovku od Stil. Lehoučká, prostorná uvnitř, využitelné kapsy. :palec: Ale chce to vyzkoušet, protože jak píšeš, každá má jinak dlouhý ten spodek, aby to netlačilo do zadku ;).

Už jsi dopsala výšku a váhu- tak to je podobně drobný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.16 21:10

Má takovoou normální, postavu, akorát. ALe tedy užší ramena, takže musí hezky sedět popruhy, aby nepadaly. Máte tu někdo doma tu Baggymax? Ta mě hodně zajímá, prostorově, pak zda hezky sední na ramenou a jak ty desky A4 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
30.3.16 21:10

Máme Hama Step by step, spokojenost. Dcera je uz ve 2.tride. Sice ta cena je malinko vetsi, ale chtela jsem kvalitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54714
30.3.16 21:19

Pro nejstarší dceru jsem měla Emipo a nemůžu si stěžovat, protože aktovka kvalitní a vydržela bez problémů 2 roky. Potom už se do ní nevešly všechny učebnice a potřeby.
Pro mladší dceru jsem vybrala Lego active, teď je ve 2.třídě a stále spokojenost s aktovkou velká. Je lehoučká, prostorná. Syn, který půjde v září do školy dostal tu samou, teda jiný motiv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
30.3.16 21:23

Zkusím mrknout ještě tedy na tu Legoactiv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8697
30.3.16 21:26
@Anonymní píše:
Dobrý večer maminky. Píšu v rychlosti. Koukám po netu na školní aktovky /nechci batoh/ pro prvňáka. Topgal hned zavrhuji, má ho neteř, synovi nesedí- moc dlouhý k zadku. Rozhoduji se mezi Herlitz a Hama Baggymax. Nebo poraďte ještě jinou značku. U Herlitze jsme se dočetla, že je ve finále uvnitř malá a učivo se nevejde. U Baggymaxu mi zase paní na prodejně říkala, že se na výšku nevejdou desky formátu A4, a že ji lze koupit jen přes e-shop, takže jsme ji ani nezkoušeli. Herlitz se mi líbila, ale zase ten problém s úložným prostorem, tak nevím. Máte někdo doma tu Baggymax? Opravdu se do ní nevejdou ty desky? Díky za rady, porady

Trochu OT, ale proboha, co je na tomhle tématu tak osobního a citlivého, že je vloženo jako anonymní? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
30.3.16 21:30

My máme Lego ultimate, dcera je malá a hubená a tahle jí seděla hezky, má skvěle udělanou zadní část, dá se nastavovat. Topgal absolutně ne, to bylo hrozný, a sama prodavačka pro tyhle drobné děti doporučovala spíš aktovku než batoh. Emipo jsme taky zkoušeli, ta byla na zádech obrovská. Ještě hezky seděla Herlitz, ale ta mi nepřišla tak kvalitní jako to Lego. A měli samé růžové a červené a to jsme nechtěli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama