Vhodná antikoncepce s MTHFR

16.5.16 22:33

Vhodná antikoncepce s MTHFR

Dobrý den,
potřebuji se zeptat na nejvhodnější antikoncepci. Mám mutaci genu MTHFR C677T. A četla jsem, že není vhodná hormonální antikoncepce a dneska jsem našla Pharmatex. Tak jsem se chtěla zeptat jestli nevíte někdo o jiné antikoncepci, případně jaké máte zkušenosti s Pharmatexem.
Děkuji za odpovědi a rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2900
16.5.16 22:37

Hackuju se :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5542
16.5.16 22:38

Paralen :mrgreen: fakt, mezi koleny funguje dobre :mrgreen:
Pouzivam pharmatex globule a zatim je to v poradku. Kombinujeme s přerušovanou a dobry. Je to kvalitni mazadlo :D
Jinak muzes telisko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2186
16.5.16 22:43

Ahoj, mám taky mutaci hetero. S Pharmatexem zkušenost mám, mě to nebylo příjemný a partnera to pálilo. Chce to zkusit a uvidíš. Moc na výběr toho bohužel není. Kondom a pak jsem slyšela o nehormonalnim tělísku.
My používali kondom, ale chtěli jsme brzy miminko, tak jsem se toho kondomu tolik nebála, jinak bych šla asi do tělíska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2900
16.5.16 22:58

@xjuklickova my mame lepsi antiko. Mame dve deti. To starsi nas jednou neuhlidalo a ma sourozence. Ten mladsi se poucil z chyb starsi a ucinky kombinuje. Pres den nas nici svou pritomnosti a v noci rvanim :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5542
16.5.16 23:03
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2077
16.5.16 23:04

Mám obe mutace MTHFR. Jednu heterozygot a jednu monozygot a brala jsem Sunyu. Musela jsem teda k hematologovi pro požehnání, ale jinak vse ok :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
17.5.16 08:14

Mám a brala jsem Sylviane. Několik na sobě nezávislých lékařů mi řeklo, že HA smím. Leiden nesmí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 22:12

Děkuji všem moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie