Reklama

Vhodný kočárek na hory a in-line brusle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mííšša
Nováček 2 příspěvky 27.02.17 11:06
Vhodný kočárek na hory a inline brusle

Dobrý den,
prosím o typ na sportovní kočárek - trojkolku - s ruční brzdou vhodný na inline brusle a na horské túry? Byl mi doporučen X-lander X run, ale manželovi se nelíbí, že nemá otočné kolečko. Mě se líbí Mountain Buggy Terrain V3,ale zase 20 tis. za kočárek určitě dávat nechci. Potřebuji ho na rok, max.2…Díky za typy ;-)

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 27.02.17 11:10

Baby Jogger Summit X3, TFK joggster… Prostě něco s nafukovacími velkými koly a ruční brzdou. BOB je také ok (velmi prostorný). Hlavně pokud jste vysoká, vyzkoušejte předem, jestli vám případná nepolohovací rukojeť bude na ty inline stačit.

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 27.02.17 11:13

Určitě BOB, BabyJogger nebo TFK ;)

ivalinka
Ukecaná baba ;) 1733 příspěvků 27.02.17 11:43

Mame croozer- vyuziti kolo, brusle i beh, na tury do terenu taky fajn :-) Ve snehu jezdi skvele :-) ale take k tomu meme normalni kocarek :-) vyuziti urcite do 3let :-)

kotyk
Echt Kelišová 7843 příspěvků 27.02.17 12:00

K výše jmenovaným ještě Thule :)

Denino
Závislačka 2790 příspěvků 27.02.17 23:50

Chariot! Nejlepší!

kaferchen
Nováček 3 příspěvky 145 inzerátů 28.02.17 16:13

Měli jsme trojkolku Jané slalom pro, před 4,5 lety jsem ho vybírala specielně do hor a tehdy naprostá spokojenost. Lehoučký, stabilní, vydržel opravdu hodně :-)

kotyk
Echt Kelišová 7843 příspěvků 28.02.17 17:50

Pokud má být levný, tak číhat po bazarech. Obecně až na ten X Run, to s joggsterama s velkýma kolama a cenama není moc růžové.

Joggster od TFK se ve slušném stavu dá sehnat za sedmičku. BOB kolem desítky. Pokud by to bylo příležitostné bruslení, tak klidně i to jeté Jané. Akorát brzdí předním kolem, takže žádné moc velké opírání.

Akteep
Nováček 1 příspěvek 28.07.17 12:07
kočárek na brusle

Děvčata prodávám kočárek na in-line brusle, byla jsem s ním naprosto spokojená. Již ho nevyužijeme a někomu by ještě parádně posloužil. Je po 2 dětech proto ho nechávám za symbolickou cenu. Krásně ovladatelný díky naklápěcímu kolečku, stačí zatlačit na stranu a kočárek zatáčí sám. ;)

https://www.sbazar.cz/…e-jogger-3xl

https://www.emimino.cz/…ejce/akteep/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama