Videochůvička s monitorem dechu do bytu

298
25.4.20 12:28

Video chuvicka do bytu s monitorem dechu

Ahoj chtěla bych koupit video chuvicku ale nevim kterou budu mit i monitor dechu takze nepotrebuji az tak speciální navíc budem v byte ne v domě takže ani dosah nepotrebuji nejak extra silný na xxx metrů jen chci mimco vidět kdyby chuvicka zaznamenala zvuk abych nemusela chodit se divat jestli dal spí ale zas nechci úplně nějaký šmejd. Budu ráda za kazde doporučení když sem koukala na bazos hodne se prodava vtech nebo hellobaby na co mam prosim hlavně koukat pri výběru? Děkuji za kazde doporučení ci radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
129
25.4.20 12:33

My mame videochuvicku od znacky Truelife a jsme spokojeni :-) kdyz jsem vybirala a koukala na recenze, tak jsem nenarazila na zadnou, co by byla vylozene spatna. A pokud nepotrebujete velky dosah, tak staci nejaka obycejnejsi ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9784
25.4.20 12:35

@misa1010 no monitor dechu bych na bazaru nekupoval a pokud ano, tak první cesta by byla někam, kde to zkalibrují a ověří funkčnost. Každopádně jde i půjčit a to mě přijde jako nejlepší možnost, než jej kupovat. A

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
25.4.20 12:38

@Cenarius našla sem právě s certifikatem funkčnosti z tohoto měsíce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
25.4.20 12:39

@Dendiss a kvalita obrazu a zvuku je dobrá? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18531
25.4.20 12:47

Taky máme truelife a dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10921
25.4.20 12:58

Taky truelife, nemá sice tak velký dosah, ale do bytu to urcite stačí. Doporučuji ty co mají režim vox. Display se sám vypne pokud se nic neděje, šetří tak baterku. Obraz dobrý, zvuk taky. Za 2tis spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3864
25.4.20 13:11

Truelife nanny cam v 24. Stala asi 2 tis a pak jsem stejnou našla na aliexpress za 700 tu samou, jenom šedou. Kamera je super a využíváme i ve dvou letech. Je hodně senzitivni s nočním viděním. Rodičovská vydrzi i po dvou letech několik dni. Na hotelu máme apku v mobilu, tam nedosáhne žádná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3864
25.4.20 13:13

@misa1010 aktuálně jdou kluci spát a malej čte knizku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13350
25.4.20 13:19

Já mám oboje a vlastně vůbec nevyužívam, téměř.
Malej spí se mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
26.4.20 03:55

@misa1010 jojo, kvalita je odpovidajici :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
28.4.20 19:40

@hospodki můžu se zeptat zda byla pod stejným názvem nebo to nebyla primo true life ale nějaká jina znacka napsana na chuvicce popripade jaká? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3864
28.4.20 20:20

@misa1010 tahle. Zkoušela jsem a je to kompatibilní. Na kameru se napojí obě rodičovské jednotky. Z ali je bez češtiny. Ta z Čech nám začala po roce a půl zlobit a nevydržela baterka. Náhradní rodičovská jednotka je u nás za 1200 a nový komplet z ali za cca 800. Tak jsem to zkusila. Mezitím jsem si prohrála s baterkou a původní zas funguje dobre. Druhou si ale necham. Čekáme druhé tak se třeba bude hodit když bude jedno u prarodičů a druhé dona

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat