videochůvička

12.2.07 17:09

videochůvička

Ahoj potřebuju poradit nevim jestli si mam koupit chůvičku H+H MBF 007 nemate s timto vyrobkem nekdo skušenosti? prosila bych,aby mi napsal jestli je dobrá nebo ne diky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.2.07 00:13

pokud bych nemela barak do patra a nechtelo se mi litat s kazdym „prdem“ do patra, tak bych ji nepouzila a ted napisu neco co se tu nebude libit - nerada bych mela hned po narozeni mimi pod kamerou a la big brother (to uz je velka ironie uznavam).
Jiny je duvod zdravotni, ale ten bych resila chuvickou a monitorem dechu v jednom. A proc to sem pisu - nadzvedla mne diskuze na rodine.cz, kde se resi skolka s webkamerou - aby maminky a pribuzni mohli deti, ucitelky, rezim, spani apod. pozorovat a kontrolovat behem dne. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
380
13.2.07 09:06

Ja nevim kocicko, mam rada veci pod kontrolou… Jak tu videochuvicku, tak kameru ve skolce uznavam a vyznavam. V dnesni dobe technickych vymozenosti je blbost jich nevyuzivat. Naopak budu rada, kdyz bude ve skolce webka a budu si moci zkontrolovat co se tam deje. Predejde se tim treba sikane, jakj ze strany deti, tak ucitelek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
26.2.07 19:52

Šikana ve školce????Jsem z menší vesnice, ale šikanu ve školce určitě nemáme. A učím v Ostravě na veliké škole a musím tě uklidnit, že proti šikaně bojujeme jak můžeme, v dnešní době si podle mě žádná učitelka nedovolí, „dovolit“ šikanu. Web kamery mi příjdou na nic, co bych tam asi viděla, jak tam můj výlupek dělá binec?? Ale kdo chce,ať si je pořídí do školek(škol), ať rodiče vidí, jaké mají děti. :D Do domácnosti náhodou musí být prima, taky by se mi nechtělo pořád lítat do patra a vrzat dveřmi, jestli mimi ještě spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama