Vidíte ducha? :D

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 16:34

Vidíte ducha? :D

Čauky. :mavam:
Jen pro ty, které to zajímá, a berte s rezervou… Nechci tu žádné hejty. Jen se o tom pobavit. Dnes mám už 3.-4. den zpoždění, testem jsem chtěla těhu vyloučit, ale zatím to vypadá, že opak je pravdou. :D O mimi se zatím cíleně nesnažíme, ale určitě by nám to udělalo radost i neplánovaně a jsme připraveni. Jen tedy… Moje teorie :D
1. Dnes tyto testy na fotce jsou z ranní moči, nějaký obyč testy z lékárny, vyšly takto. Ale třeba po 5-10 min a tam někdy píšou 3-5, tak nevychází pak všechny testy //, když se na ně nepodíváte hned?
2. Dělala jsem si pak v poledne už po jídle a kávě ještě mamatest a pepino a taky tam byly //, ale opět na pepino testu psali výsledek do 1 min a já tam toto // měla třeba od 1-5 min.
3. Pořád mě bolí podbřišek jak kdybych to měla dostat.
4. Byla jsem na očkování proti tetanovce po 10 letech a říkám si… co když tohle rozhází menses?
5. Jak moc je spolehlivý Clear Blue? Chci možná dělat zítra. Ale bojím se, jestli to není škoda peněz.
Kdyby někdo měl nějakou zkušenost, prosím, pište. :D Nebo jestli tam toho ducha vůbec vidíte. Danke schoon

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26337
1.11.21 16:43

Jo to vypadá pozitivne. Na clearblue bych počkala pár dní, ten má nižší citlivost. Zkus spíš ještě ráno ten mamatest, ten ukazuje spolehlivě a brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
1.11.21 17:04

Jo, je to tam :)
Gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7242
1.11.21 17:09

Je tam :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10697
1.11.21 17:13

Je tam :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
1.11.21 17:14

Vidím udělej si digitální ukáže ti na 100% mě ukázal už 10 dpo a to jsem měla sotva viditelného ducha ne tak jak ty a ukázal mi 1-2 tt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.11.21 17:39

Já tam ducha vidím :)
2 dny po očekávané menstruaci jsem si udělala test kde mi vyšel snad ještě menší duch než vám :lol: :lol:
Hned sem si udělala digitální clearblue a ukázal mi 2-3 týdny.. takže za mě dobrá investice :D
Jen já blbá šla na gyndu brzo.. jelikož jsem nevěděla že jsem měla opožděnou ovulaci.. tak ještě nebylo vůbec nic vidět :zed: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
1.11.21 19:02

Ahoj holky je možné tyhle duchy 8dpo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.11.21 19:06

@ivita
No možné to je, jen bych netestovala takhle brzo.. jistota je až po očekávané MS.. do té doby se může cokoliv stát (né, že bych to chtěla přivolávat) jen se pak člověk déle stresuje
Ale držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
1.11.21 19:08

@ArturkaB no já mám nepravidelnou ms takže to je těžko u mě 😅
Když jsem čekala syna, tak jsem ani nevěděla že jsem těhotná 🤰 😅
To mi až kolegyně říkala že jsem těhotná ať si udělám test 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit