Těhotenský test pepino // duch?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 08:38

Těhotenský test pepino // duch?

Ahojte holky, s přítelem se nesnazime o miminko ale omylem to přítel nestihl v 3. Týdnu 9. Měsíce 2021 hned po ms a tudíž jsem použila pilulku po a už jsem týden pozadu co jsem měla dostat ms tak jsem si udělala test a je tam toto
Myslíte ze je to pozitivní test? :roll:
Případně nevíte jak nejrychleji a nejlevněji postupovat pro případnou interrupci jsem docela z toho nešťastná

Příspěvek upraven 01.11.21 v 08:42

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1313
1.11.21 08:41

Chybí foto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.11.21 08:42

@Angry_birds už je tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3072
1.11.21 08:44

Kdyz je na testu jen jedna carka, tak je test negativni, tusim, ze to je v navodu napsane…ne nejsi tehotna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 08:47

@Melodie91 je tam slabá druhá nebo je to jen Riska vy to nevidíte?

Já možná už jen blaznim když už mám přes 10dni po MS která nepřišla ale tak mám strach

• Citovat
  • Nahlásit
1313
1.11.21 08:50

Já tam teda nic moc nevidím, pokud ti mešká MS 10 dní, tak to by byla už normální druhá čárka, v případě těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26206
1.11.21 08:52

Test je negativní, ale cyklus ti mohla rozhodit ta pilulka. Přečti si příbalový leták.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3072
1.11.21 08:52
@Anonymní píše:
@Melodie91 je tam slabá druhá nebo je to jen Riska vy to nevidíte?Já možná už jen blaznim když už mám přes 10dni po MS která nepřišla ale tak mám strach

Nevidim tam nic, vubec nic…zpozdeni ms muze mnoho duvodu, muzes zavolat na gyndu na konzultaci…ver mi, ze kdybys byla tehotna za styku pred mesicem a s vic, nez tydenim zpozdenim, tak uz nemusis hledat duchy a tvuj test bude naprosto jasne pozitivni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11976
1.11.21 08:57

Když se o dítě nesnazite, tak se pořádně chrante. Test je negativni, zpozdeni máš z pilulky po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
1.11.21 09:21

Ahoj..je to rozpity test..tam se to moc poznat neda..carka tak primo neni..je tam lehce videt seda ryska..zkus jiny test.:)❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65208
1.11.21 09:36
@Anonymní píše:
Ahojte holky, s přítelem se nesnazime o miminko ale omylem to přítel nestihl v 3. Týdnu 9. Měsíce 2021 hned po ms a tudíž jsem použila pilulku po a už jsem týden pozadu co jsem měla dostat ms tak jsem si udělala test a je tam toto
Myslíte ze je to pozitivní test? :roll:
Případně nevíte jak nejrychleji a nejlevněji postupovat pro případnou interrupci jsem docela z toho nešťastnáPříspěvek upraven 01.11.21 v 08:42

Vidím negativní test.. pilulka po ráda rozhodí cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat