Testování a těhotenský test | Těhotenský test pepino // duch?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat a zároveň poradit snažíme se o první miminko tak moc nemám zkušenosti s testováním a kdy testovat. Menstruaci poslední jsem měla od 9.11. do 14.11. a ovulaci jsem měla podle aplikace menstruační kalendář 19.11. ale nevím jistě nijak jsem to nezjišťovala. A včera jsem zkoušela dva testy Pepino který byl slabounce pozitivní a Dr max a ten byl také slabounce pozitivní ale ne tolik jak Pepino to už vážně jsem musela na světlo. Dnes ráno jsem zkoušela ty samé kde u Pepina trošku zesílila a u Dr Maxe také ale ne na tolik aby byla vidět úplně. Tak nevím jestli mám testovat déle? Přikládám i foto mého menstruačního kalendáře který mi ukáže kdy mám ovu. Děkuji předem za vaší odpověď a přeji krásný den :grin: a hodně štěstíčka a úspěchů k početí miminek :pregnant_woman:
- Autor: Jajinkaaaa
- Vloženo: 29.11.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána