Víkend v Karlových Varech s dětmi

1837
1.10.09 09:22

Víkend v Karlových Varech s dětmi

Ahoj maminy,
koncem října se chystáme do Karlových Varů na víkend i s dětmi - 15m a 3 roky.
Máte někdo nápady, kam se s nimi vydat, co vidět atd? Na netu jsem našla nějakou lanovku na vyhlídku, ale uvítám nápady lidí, kteří tam bydlí nebo tam byli.
Taky bych potřebovala nějaký tip na restauraci, kde se budeme moct najíst, nejlépe nějaká pizzerie s dětským koutkem a nekuřáckou částí.
Předem moc díky,
Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2621
1.10.09 22:17

Romik,
Vary jsou sice nádherný, ale spíš na romantickáý víkend ve dvou. Procházky po kolonádě, kavárničky, welnes… Prostě pro děti nic moc, maximálně tou lanovkou na Dianu a Jelení skok. Dobrá restaurace je Pyramida u Globusu, italská a česká kuchyně, když je hezky, venku mají zázemí pro děti, ale vevnitř, myslím, nic. My jezdíme do Sparu do pizzerie, tam se najíš dobře za rozumnou cenu, je tam i dětský koutek, ale nic moc. Vary se holt zaměřují na jinou cílovou skupinu než děti…bohužel!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
2.10.09 11:47

Ahoj, díky za reakci. Já vím, že to není zrovna cíl rodin s dětmi, ale manžel v práci dostal víkend v jednom hotelu pro všechny zdarma, tak je mi zase líto nechat to propadnout. Holky jsou nadšený ze všech vycházek, tak se projdeme po kolonádě, zajdeme na tu rozhlednu atd.
Našla jsem cca 30 km od Varů minizoo (Kobylé u Žlutic), nebyla jsi tam někdy? Podle informací z netu to vypadá moc pěkně, tak možná v sobotu vyrazíme tam.
Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
2.10.09 12:34

Romik,
jasně, že jeďte a užijte si to!!! Ty procházky tam jsou fakt moc hezký, za to to stojí. Na tu zoo se mrknu, my jezdíme často do Chomutova, takže díky za tip :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2532
3.6.10 18:49

také mě nic nenapadá, :nevim: kam vyrazit v KV ikdyž jsou docela velké, tak tam prostě nic není :nevim: Maximálně pro děti McDonald :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
27.1.15 21:36

Ahoj,
prosím poradíte, kam v KV na oběd s batoletem? Nepotřebuji nic speciálně baby friendly, stačí mi nekuřácká, rozumná cena, dětská židle a aspoň nějaký pidi dětský koutek, kde bych mohla dítě na chvilku vypustit, aby se trochu srovnalo po dlouhé cestě v autě?
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
27.1.15 23:06

Na oběd nevím. Na kafe a zákusek bych se nebála jít s batoletem sem http://www.freedomcafe.cz/ , je to v centru hned u Tržnice, nekuřácké, klidné prostředí, takový domácí, obsluha je moc ochotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
28.1.15 09:46

@aprazanda Diky za tip. Kdyz na to prijde, ja klidne poobedvam i dortik :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
18.5.15 11:12

Doporucuji na jidlo v Karlových Varech bud Velkopopovickou pivnici a nebe smichovsky pavilon… ceny na Vary prijatelne, kousek od centra…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama