Kočárek - Viper, Moon, X-lander, Baby design?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evapka
Povídálka 26 příspěvků 08.08.18 20:12
Viper, Moon, X-lander, Baby design?

Ahoj, poradíte mi prosím, který z těchto kočárků by mohl být ten náš? Sháníme kočárek-trojkombinaci, do města i na chatu (horší terén). Moon Nuova si nejsem jistá těmi pěnovými kolečky… Termín máme na konci listopadu. Chtěli bychom se pohybovat max do těch 18tis. Budu ráda za každou recenzi. Hezký den, Evka.

Reakce:

Petája
Kecalka 438 příspěvků 08.08.18 20:20

Já mám X-Landera a jsem maximalne spokojena, nejvice ocenuji otocnou korbu. Bydlíme za Prahou na vesnici a X-Landera uz mam vlastne druhy kocar. Novejsim typem jezdíme do Prahy a starsim (po prvním synovi) po vesnici, lese i louce. Jezdili jsme s nim i primo v lese po houbach a vse v poho. Novejsi typ ma prostornejsi kosik. Ocenuji i to, ze se da vse sundat a vyprat…

Evapka
Povídálka 26 příspěvků 08.08.18 20:24

@Petája moc díky za reakci! :palec:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 08.08.18 20:56

@Evapka mám x-lander x-move a jsem taky moc spokojená, tedy mám ten starší typ, z roku 2012, už ho mám na druhýho prcka. Myslím, že ty novější jsou ještě lepší. Kdybych kupovala teď asi jdu zase do něj. Vyhovuje mi otočnost korby ke mě, že jde položit skoro do lehu, syn i dcera spaly ve sporťáku na bříšku, syn spí stále ve sporťáku a to jsou mu už dva roky, obě děti milovaly spaní v kočárku. On není vysloveně houpací, ale na kamínkách a trávě trochu drncá a pohupuje a oni krásně usnuly. Jezdíme taky různý terény a všechno projede. Já už ho mám dost jetej a vyšíslej, takže jediný, čeho lituju, že když jsem ho kupovala, nekoupila jsem si navíc tu krabici s těma barevnýma doplňkama, když byla možnost, byla tam boudička, nánožník a to ostatní barevný. Mohla jsem mít ještě kočárek jako novej.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 08.08.18 21:03

Mame X-Lander X-move 2017 a naprostá spokojenost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >