vitamíny atd.

Anonymni
6.1.09 08:52

vitamíny atd.

Mamky prosím co dáváte svým dětem 5 letým za vitamíny? A jak dlouho? Dcerka je dost hubená, jí sice dost ovoce, ale k tomu pouze kakao,mléčné výrobky,rohlíky ani chleba moc nechce. Chodí do školky a stále má nějaké virózy atd. Dávala jsem jí lactobacilky a minulý rok preventan junior ale výsledek nic moc.
A také má málo železa, snažím se vařit často maso ale jsem v práci, nejde to každý večer a stejně v tom jenom pozobe.
Tak bych potřebovala něco co nám pomůže. A také by potřebovala přibrat. Podle tabulek to sice jde mán 112 cm a 18 kg ale je dost vysoká tak vypadá anorekticky takový hubeňour bledý.
Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24918
6.1.09 10:48

Nám dr. řekla zobat Marťáky. Tak zobeme, ale hlavně jíme ovoce, zeleninu a pije šípkový čaj.
Když byl malý hodně hubený doporučila nám Picovit, je na nechutenství a taky se doporučuje na podzim. Optej se v lékárně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
6.1.09 11:16

Vitaminy jsou mozna dobre na imunitu, nam to sice nepomohlo, ale urcite ne na nechutenstvi. Ja doporucuji Bkomplex forte, to v 5 letech urcite muze a za par dni bude jist jako zednik.. Detem ho davam, aby se rozjedly po nemoci a nabraly co shodily a to jim celkem pomaha. Ja ho brala na koutek u pusy, ten mi sice zmizel, ale pribrala jsem 2 kg :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.1.09 12:22

ahojki, k vitamínům se nevyjádřím, nějak ji moc nevěřím.
Ale co se týká nechutenství, tak to jsme si prodělaly s holkou kolem druhého roku a Dr. taky doporučila ten B-komplex....... po pár dnech se holka jakžtakž rozjedla, ale nemůžu tvrdit, že to bylo jeho zásluhou, každopádně za zkoušku nic nedáš.
nepřihlášená Anik

• Nahlásit
  • Citovat
18639
6.1.09 13:39

my taky zobem marťánky a myslím že by to mohla stačit i za ten Bkomplex, protože to je mulťák a podle toho jak hrozně to smrdí kvasnicama tak tam bude Béčka habaděj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.1.09 18:11

Náš pětiletý maloch má úplně stejné míry, jak tvoje holčička a hubený se mi nezdá, s jídlem byl taky problém a vyřešilo se to tím, že začal sportovat - od září chodí na tréninky fotbalu a hokeje, každý den má něco a když navečer příjdeme domů, tak jí stejné porce jako taťka, zvládne polévku i druhé jídlo a ještě si přidá a ve školce ho taky za jídlo chválí. A navíc se děsně nadšený a důležitý (coby sportovec). Vitamíny dlabe pouze přírodní, nejraději kysané zelí. Martina

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama