Vitaminy: preventan junior aj. - od kolika let?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 22:34
Vitaminy: preventan junior aj. - od kolika let?

Ahoj, prosim o radu. Snazim se pro maleho (21m) najit nejaky doplnek stravy - vitamin. Ovoce a zeleninu mi moc nebasti a s blizicim se podzimem bych mu rada posilila imunitu, marodi mi uz ted… Narazila jsem na vitaminy Preventan junior, ktere jsou ale dle letaku az od 3 let. Myslite, ze je to kvuli nebezpeci zaskoceni apod., nebo ze i co se slozeni tyce je na to proste jeste maly? Nasla jsem ruzne sirupy, co jsou uz od roka, ale ty nechce, ke spis „cumlavy“ typ :D. Myslite ze to muze, pripadne mate tip na nejaky jiny cucaci/zvykaci vitamin, ktery pomaha a v tomto veku neuskodi? Dekuju!

Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 07.09.18 22:44

Jestli mu fakt nechcete škodit, tak mu nikdy žádné vitamíny nekupujte.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 1 inzerát 07.09.18 22:54

souhlas,zadne vitaminy,jidlo podle nasich babicek,,ve zdrave verzi,a najit chutne recepty na ovoce a zeleninu,dat tomu cas a energii.chcete ho cpat chemii?umelymi sladidly??????

lolink
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 08.09.18 00:22

Zkousela jsi treba i smoothie? Ja mu tam davam i zeleny jecmen. Da se namixovat fakt chutna kombinace. Jinak na posileni imunity doma davame i lichorerisnici. To taky dobre funguje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 11:08

Smoothie jsem zkousela, zkousela jsem v podstate vsechno. Ale nechce nic. S tim jidlem bojujem uz od zavedeni prikrmu. Jediny co ji jsou testoviny a sem tam brambory :(

lolink
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 08.09.18 11:18
@Anonymní píše:
Smoothie jsem zkousela, zkousela jsem v podstate vsechno. Ale nechce nic. S tim jidlem bojujem uz od zavedeni prikrmu. Jediny co ji jsou testoviny a sem tam brambory :(

Zkusila bych se o tom poradit s pediatrem,co v tomto pripade delat. A co vybrat za doplnek. Znam i dite, co ji jen rohliky uz nekolik let 8o.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 12:13

@lolink Dekuju… Ona nase doktorka uz je s malym taky v koncich. Ma navic ABKM, cimz je omezenej i v dalsich vecech. Ale buh vi jestli by je jedl no :). Ptala se jak to bylo v rodine, ze se to pry casto „dedi“. No a muj tata byl prave, jak zminujes, taky na rohlikach. Tak zkusim jestli poradi, co s tou imunitou :)

lolink
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 08.09.18 12:35

Ony existuji nejake doplnky stravy i pro ty male deti. Pediatr bude vedet vic jak ja. Zkus v obdobi nemocnosti tu tinkturu z lichorerisnice. Pisou od tri, ale je to od doby, co existuje nejaka smernice eu na byliny a psat se to tam musi. Mlady dpstaval treba jen pet kapek denne, je to neco jako prirodni atb a posiluje to imunitu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >