Reklama

Vitaminy: preventan junior aj. - od kolika let?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 22:34
Vitaminy: preventan junior aj. - od kolika let?

Ahoj, prosim o radu. Snazim se pro maleho (21m) najit nejaky doplnek stravy - vitamin. Ovoce a zeleninu mi moc nebasti a s blizicim se podzimem bych mu rada posilila imunitu, marodi mi uz ted… Narazila jsem na vitaminy Preventan junior, ktere jsou ale dle letaku az od 3 let. Myslite, ze je to kvuli nebezpeci zaskoceni apod., nebo ze i co se slozeni tyce je na to proste jeste maly? Nasla jsem ruzne sirupy, co jsou uz od roka, ale ty nechce, ke spis „cumlavy“ typ :D. Myslite ze to muze, pripadne mate tip na nejaky jiny cucaci/zvykaci vitamin, ktery pomaha a v tomto veku neuskodi? Dekuju!

Reklama

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 07.09.18 22:44

Jestli mu fakt nechcete škodit, tak mu nikdy žádné vitamíny nekupujte.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 07.09.18 22:54

souhlas,zadne vitaminy,jidlo podle nasich babicek,,ve zdrave verzi,a najit chutne recepty na ovoce a zeleninu,dat tomu cas a energii.chcete ho cpat chemii?umelymi sladidly??????

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 08.09.18 00:22

Zkousela jsi treba i smoothie? Ja mu tam davam i zeleny jecmen. Da se namixovat fakt chutna kombinace. Jinak na posileni imunity doma davame i lichorerisnici. To taky dobre funguje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 11:08

Smoothie jsem zkousela, zkousela jsem v podstate vsechno. Ale nechce nic. S tim jidlem bojujem uz od zavedeni prikrmu. Jediny co ji jsou testoviny a sem tam brambory :(

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 08.09.18 11:18
@Anonymní píše:
Smoothie jsem zkousela, zkousela jsem v podstate vsechno. Ale nechce nic. S tim jidlem bojujem uz od zavedeni prikrmu. Jediny co ji jsou testoviny a sem tam brambory :(

Zkusila bych se o tom poradit s pediatrem,co v tomto pripade delat. A co vybrat za doplnek. Znam i dite, co ji jen rohliky uz nekolik let 8o.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 12:13

@lolink Dekuju… Ona nase doktorka uz je s malym taky v koncich. Ma navic ABKM, cimz je omezenej i v dalsich vecech. Ale buh vi jestli by je jedl no :). Ptala se jak to bylo v rodine, ze se to pry casto „dedi“. No a muj tata byl prave, jak zminujes, taky na rohlikach. Tak zkusim jestli poradi, co s tou imunitou :)

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 08.09.18 12:35

Ony existuji nejake doplnky stravy i pro ty male deti. Pediatr bude vedet vic jak ja. Zkus v obdobi nemocnosti tu tinkturu z lichorerisnice. Pisou od tri, ale je to od doby, co existuje nejaka smernice eu na byliny a psat se to tam musi. Mlady dpstaval treba jen pet kapek denne, je to neco jako prirodni atb a posiluje to imunitu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >