Operace jicnu u novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 07.09.18 22:03
Operace jicnu u novorozence

Ahoj dnes mi praskla voda ve 37tt, ale malé zjistili, že má něco s jícnem, nechali ji převést do Ostravy do Poruby, mě sebou nevzali a ležím v Novém Jičíně, nemáte prosím nějakou zkušenost,?Půjde asi na operaci, jsem z toho psychicky na dně a ještě ta představa, že se za ni ani nedostsnu a musím ležet jinde. :,( :,(

Reakce:
z92
Kecalka 201 příspěvků 07.09.18 22:08

Zkušenost nemám, ale neboj se, oni ji pomůžou a zanedlouho budete spolu :hug: :srdce:

S.Verka
Stálice 88 příspěvků 07.09.18 22:11

:hug: :hug: :hug: držím palce ať je malá v pořádku a ať ji máš brzo u sebe! :kytka:

Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 07.09.18 22:16

Taky doufám,jak mi ji odváželi do té Ostravy, vůbec jsem to nezvládla, museli mě dát sedativa.. mám o ní velký strach

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 07.09.18 22:29

A ty jsi po císaři nebo po normálním porodu? Pokud budeš v pořádku,můžeš podepsat revers a jet za malou.

Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 07.09.18 23:07

Po normálním porodu ,ale léčím se s ledvinami ,tak mi to rozmlouvají..

alisekR
Kelišová 5276 příspěvků 08.09.18 02:39

To bude dobré. Může za ní tatínek. :hug: nestresuj se, ať si brzo zdravá a můžete být spolu.

xammy
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 08.09.18 06:38

Ahoj, mám zkušenost. Syn se narodil 35 tt, akutní sc, navíc byl hypotroficky a měl 2 kg. Diagnóza atrézie jícnu, druhý den ho operovali v Motole. V říjnu mu bude 6 let a je naprosto zdravý :) . Pokud chceš nápis SZ, co tě bude zajímat, ráda odpovím. Drž se, taky jsem byla totálně v háji, vada není zjistitelná na utz, tak to byl dost velký šok. :hug:

Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 08.09.18 07:41

Mě to taky vyděsilo, že to neviděli na ultrazvuku, na operaci jde v neděli , nechápu na co čekají,když mi ji včera odvezli a ani mi nedovolili jed s ní.

Katuskka
Závislačka 2781 příspěvků 08.09.18 08:00
@Mráček1 píše:
Po normálním porodu ,ale léčím se s ledvinami ,tak mi to rozmlouvají..

Tak to chapur,to bych dala na lékaře,musíš být fit pro malou,až ji propustí z nemocnice :hug:

Knoflice
Echt Kelišová 7869 příspěvků 08.09.18 08:11
@Mráček1 píše:
Mě to taky vyděsilo, že to neviděli na ultrazvuku, na operaci jde v neděli , nechápu na co čekají,když mi ji včera odvezli a ani mi nedovolili jed s ní.

na utz v těhotenství to obvykle vidět není, dá se jen usuzovat, např. podle velkého množství plodové vody
malá je zajištěná a lékaři mají jistě důvod, proč ji neoperují okamžitě, zřejmě by ti vše vysvětlili, kdybys tam mohla jet - o tom ale rozhodne lékař, který tě ošetřuje v NJ
zkus se s ním domluvit, že za ní pojedeš a vrátíš se zpět, nechají tě u ní jen chvíli, určitě tě s ní v nejbližší době nehospitalizují, je na JIP
Poruba je špička v našem kraji, mám osobní zkušenost
hlavu vzhůra, prognóza je pozitivní, u drtivé většiny dětí se jedná o izolovanou vadu bez dalších komplikací a bez omezení pro další život

Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 08.09.18 21:53

Zítra v 10by malá měla jít na operaci, nevíte po jaké době po porodu můžu odejít? Nemůžu už tu bez ní vydržet

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >