Reklama

Operace jicnu u novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 07.09.18 22:03
Operace jicnu u novorozence

Ahoj dnes mi praskla voda ve 37tt, ale malé zjistili, že má něco s jícnem, nechali ji převést do Ostravy do Poruby, mě sebou nevzali a ležím v Novém Jičíně, nemáte prosím nějakou zkušenost,?Půjde asi na operaci, jsem z toho psychicky na dně a ještě ta představa, že se za ni ani nedostsnu a musím ležet jinde. :,( :,(

Reklama

Reakce:

z92
Kecalka 141 příspěvků 07.09.18 22:08

Zkušenost nemám, ale neboj se, oni ji pomůžou a zanedlouho budete spolu :hug: :srdce:

S.Verka
Stálice 74 příspěvků 07.09.18 22:11

:hug: :hug: :hug: držím palce ať je malá v pořádku a ať ji máš brzo u sebe! :kytka:

Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 07.09.18 22:16

Taky doufám,jak mi ji odváželi do té Ostravy, vůbec jsem to nezvládla, museli mě dát sedativa.. mám o ní velký strach

Katuskka
Závislačka 2776 příspěvků 07.09.18 22:29

A ty jsi po císaři nebo po normálním porodu? Pokud budeš v pořádku,můžeš podepsat revers a jet za malou.

Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 07.09.18 23:07

Po normálním porodu ,ale léčím se s ledvinami ,tak mi to rozmlouvají..

alisekR
Kelišová 5048 příspěvků 08.09.18 02:39

To bude dobré. Může za ní tatínek. :hug: nestresuj se, ať si brzo zdravá a můžete být spolu.

xammy
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 08.09.18 06:38

Ahoj, mám zkušenost. Syn se narodil 35 tt, akutní sc, navíc byl hypotroficky a měl 2 kg. Diagnóza atrézie jícnu, druhý den ho operovali v Motole. V říjnu mu bude 6 let a je naprosto zdravý :) . Pokud chceš nápis SZ, co tě bude zajímat, ráda odpovím. Drž se, taky jsem byla totálně v háji, vada není zjistitelná na utz, tak to byl dost velký šok. :hug:

Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 08.09.18 07:41

Mě to taky vyděsilo, že to neviděli na ultrazvuku, na operaci jde v neděli , nechápu na co čekají,když mi ji včera odvezli a ani mi nedovolili jed s ní.

Katuskka
Závislačka 2776 příspěvků 08.09.18 08:00
@Mráček1 píše:
Po normálním porodu ,ale léčím se s ledvinami ,tak mi to rozmlouvají..

Tak to chapur,to bych dala na lékaře,musíš být fit pro malou,až ji propustí z nemocnice :hug:

Knoflice
Echt Kelišová 7811 příspěvků 08.09.18 08:11
@Mráček1 píše:
Mě to taky vyděsilo, že to neviděli na ultrazvuku, na operaci jde v neděli , nechápu na co čekají,když mi ji včera odvezli a ani mi nedovolili jed s ní.

na utz v těhotenství to obvykle vidět není, dá se jen usuzovat, např. podle velkého množství plodové vody
malá je zajištěná a lékaři mají jistě důvod, proč ji neoperují okamžitě, zřejmě by ti vše vysvětlili, kdybys tam mohla jet - o tom ale rozhodne lékař, který tě ošetřuje v NJ
zkus se s ním domluvit, že za ní pojedeš a vrátíš se zpět, nechají tě u ní jen chvíli, určitě tě s ní v nejbližší době nehospitalizují, je na JIP
Poruba je špička v našem kraji, mám osobní zkušenost
hlavu vzhůra, prognóza je pozitivní, u drtivé většiny dětí se jedná o izolovanou vadu bez dalších komplikací a bez omezení pro další život

Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 08.09.18 21:53

Zítra v 10by malá měla jít na operaci, nevíte po jaké době po porodu můžu odejít? Nemůžu už tu bez ní vydržet

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >