Vitamíny pro předškoláky.

Marketaa
4.3.10 01:28

Vitamíny pro předškoláky.

Ahoj,

chci se zeptat jestli je vhodné aby mé děťáko (4 roky) jedlo nějaké dětské vitamíny. nevím, třeba tyto marťánky ?

děkujiii :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29042
4.3.10 07:51

Já Adámkovi vitamíny dávám,ale rozhodně ne celoročně.Jen v zimě,kdy je nedostatek čerstvého ovoce a zeleniny,v období chřipek..

Levnou,nechutnou zeleninu ze supermaketu nekupuju,fuj,rajče chutná jako voda a kvalitní nebo bio si nemůžeme pořád dovolit..Jen poznámka na okraj :jazyk:

Měl Multitabs,teď má Preventan Junior na posílení imunity..

I naše doktorka je toho názoru,že vitamíny jen občas..Pokud je strava pestrá a není období chřipek,nejsou nutné.Prý tyto vitamíny tělo stejně nezužitkuje pořádně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10766
4.3.10 08:15

Ahoj,
syn nejí ovoce ani zeleninu, s jídlem to taky valný není, takže teď v zimě dostává Probian pro děti a Echynaceu. Od ledna nemarodil, tak věřím, že nějaký účinek to má. Do tý doby byl nemocný skoro pořád.
Ale na jaře dávat přestanu, přes léto se s tím musí poprat sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16754
4.3.10 08:46

Taky davam pres zimu Echinacky a spokojeni jsme s Multitabsem, ktery ma v sobe i probiotika. V lete mam v lednici laktobacily Dophilus, kdyz jsou ruzne prujmy z horky nebo nadmerneho pozivani melounu a zmrzliny.
Preventan detsky sem tam taky soupnu. Chtela jsem pro prvnacku do ni dostat Omega 3 na mozkovnu, ale vsechny kapsle maji olejovy obsah a to ona nepozre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
4.3.10 19:06

Umělé vitamíny nedávám, oba mi jí hodně jablek, ty vydrží dobré celou zimu, rajčata kupuju jen ty malinký, ty velký fakt nemají chuť, ale v zelenině je na výběr, brokolice, květák, okurky, papriky, nově jíme pomelo, prostě si myslím, že čerstvé vitamíny jsou lepší, než ty uměle dodané, stejně si toho z nich tělo vezme málo, dočetla jsem se, že pouhých 10%, ale co je na tom pravdy netuším, snad je to víc. :nevim:
Mám štěstí, že mi děti jí skoro všechno z ovoce i zeleniny (akorát dcera moc nejí brokolici).
Ale v zimě dávám na posílení imunity Preventan junior (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny), v období, kdy lítají všude virózy, jsem ještě dávala kolostrum, taky na imunitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama