Vítání občánků, co oblíknout?

581
9.6.13 12:31

Vítání občánků, co obklíknout?

Ahoj holky, za chvíli jdem s malou na vítání občánků a je to moje první mimčo, tak nemam představu co za oblečení, s dcerkou teda problém nemam, ale se sebou už trochu jo, nechci tam být za extra vyšňořenýho trotla, ale zas né za hastroše, v tomhle počasí mam vymyšleno společenský tílko a normální rifle, co myslíte? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6791
9.6.13 12:35

Klidně, já měla džíny a košili. Lidi tam byli oblečený nemožně, okopaný tenisky, vytahaný mikiny… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
9.6.13 12:37

Já měla džíny, kozačky (no byl studený březen) a vršek elegantnější.. Ale jak tu padlo, bylo tam toho k vidění hodně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
9.6.13 12:40

Něco mezi plesovkami a riflemi, ani do jednoho z těchto extrémů bych na VO nevklouzávala :lol:.

Btw když chceš mít tílko, proč ho nedoplnit o sukni :)?

• Citovat
  • Nahlásit
581
9.6.13 12:42

@gabriela82 docela mě štve, že je zrovna tohle počasí, taky bych radši v zimě :mrgreen: už jen kvůli tomu, že jako největší „módní“ doplněk mam odřenej červenej nos od smrkání kvůli alergii :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
9.6.13 12:44

„něco mezi plesovkami a riflemi“ :lol: :lol:

měla jsem klasický kalhoty a nějakej slušnej vršek…myslim košili :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
9.6.13 12:47

Taky jsem sla dziny kosile, a muj dziny kosile za coz mu dekuju ale taky jsem si to pak vyslechla..byl tam jediny, jak pisi holky nekteri byli vazne dost.
Nejde ani tak o vkus ale o to ze moc nevoneli. A to pritelovy chtely babicky rvat kravatu.
Podle me jdi v normalnim slusnym obleceni. Nakou halenku nebo top.
Neprehanet to. Omlouvam se za chyby zle se mi pres mobil pise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7932
9.6.13 12:49

Já měla kostýmovou sukni (byla jsem 5 neděl po porodu a moc jsem to ho neoblékla :lol: ), vyšívanou halenku a lodičky :) manžel měl světlé kalhoty a košili :)
v riflích bych nešla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
9.6.13 12:53

Měla jsem plátěné kalhoty k tomu bílou košily, taková ta elastická co podtrhuje postavu, ale přitom néé výstřední. Manžel měl rifle a slušivý svetr. Byli jsme oblečeni slušně, ale přitom nijak výstředně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
9.6.13 12:58

Jinak je taky asi rozdil vesnice versus mesto tak nas tam bylo jen 6. A sla jsem v tehu dzinach pac mi nic jineho jeste nebylo :-!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11895
9.6.13 13:04

Měla jsem černé kalhoty a modrou tuniku. Ale většina lidí byla oblečena velmi neformálně, skoro všichni tatínkové džíny a triko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1857
9.6.13 13:04

Vzala bych si sukni nebo klasické kalhoty a nějakou halenku nebo košili. V riflích bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
9.6.13 13:24

U nas v rodine bylo VO vzdycky udalost :) takze ja cerne kalhoty, svetrik a lakyrky s psanickem. Muj manzel oblek, manzetaky, kosile, kravata :) plus stejne cela nase rodina :D az tam jsme zjistili, ze mezi lidma uz to moc prestiz asi nema a prisli jen pobrat darky, grrrr
Nechapu, proc se nevyoblikat, tech prilezitosti neni zas tolik, tak jsme si to uzili a pak sli na slavnostni obed :) bylo to prima a mame krasne fotky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
9.6.13 13:27

V riflích bych určitě nešla, samo záleží jak to pojímáš?!

Já to beru jako událost, tak jako křtiny a svatbu..byla jsem v černých elegantních kalhotech, halenka..drahý oblek.

a je pravda, že u některých to stálo za to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
9.6.13 13:37

Podivej se na net na fotky z minulych vitani. ja bych si rifle nebrala. mam v planu saty a muj rifle a kosili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat