Vliv kojení nebo srůsty?

Anonymní
15.10.20 08:50

vliv kojení nebo srůsty?

Ahojte, chtěla bych se s vámi podělit o svůj problém a znát váš názor a zkušenosti…doma mám 20ti měsíčního syna, kojila jsem do jeho roku a půl, teď už 2 měsíce nekojím (dlouho jsem kojila i v noci, snad do jeho 16ti měsíců)…stále nemám MS, což mě celkem trápí, protože bychom chtěli další miminko…dle doktora to může být tím kojením, ale to se mu spíš nezdá, prý bych byla velká vyjímka…nebo to může být hormonem, který způsobuje dozrávání a odlučování sliznice, kterého mám prý dle horm. profilu malinko méně, ale taky to není žádná hrůza…a nebo se mi vytvořily srůsty buď jen na hrdle nebo v děloze po revizi, která proběhla po ukončení šestinedělí, když tam našli zbytky placenty…tímhle mě celkem dost vyděsil a jsem z toho hodně špatná!! ještě dodám že snad už tak půl roku mě přesně po 29 dnech bolí pěkně břicho jakože má přijít MS, ale ta nikde, max poslední dva měsíce zpět jen malilinko krve na toaleťáku nebo po milování, ale jinak vůůůbec nic…což je taky divné…ovulaci si myslím, že mám, mám příznaky, jako před otěhotněním a jeden měsíc jsem si dělala ovu testy, abych zjistila, jestli je nebo ne…
stalo se to některé z vás? že vás bolelo břicho, ale MS třeba pár měsíců (víc jak 2) nepřišla vlivem toho kojení? nebo to opravdu byly srůsty? :nevim:
děkuju moc všem za příspěvky, je mi jasný, že křišťálovou kouli nemáte a nepovíte mi, co mi je, o to mi ani nejde…apíš bych ráda slyšela vaše zkušenosti, pokud to takhle taky měl

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.10.20 11:23

Ahoj měla jsem to podobně, po ukončení kojení mi naskočil cyklus, ale v době kdy měla být menses, tak jen velké bolesti břicha a pár kapek krve. Nakonec hysteroskopii diagnostikován ashermanuv syndrom, neboli srůsty v celé děloze. Ty vznikli po dvou revizích po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.10.20 11:29

zakladatelka

Toho jsem se bála :,( :,( :,(
a podařilo se ti ještě otěhotnět, pokud jsi teda ještě chtěla?? nebo řekli, že ta možnost tu bude??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.20 14:57
@Stojka píše:
Toho jsem se bála :,( :,( :,(
a podařilo se ti ještě otěhotnět, pokud jsi teda ještě chtěla?? nebo řekli, že ta možnost tu bude??

no, otěhotnět se mi podařilo, ale trvalo to. skoro dva roky léčby u mojí doktorky(dělá i v car), dvě hysteroskopie (doporučuju použít hyalobarier gel-brání opětovnému vzniku rozrušených srůstů). no a nakonec jsme museli do car, ale naštěstí vyšla první inseminace a teď uspavám 5-ti mesíční mimčo. prý u těch srůstů záleží jak moc je postižena děložní sliznice a od toho se pak odvíjí i možnost dalšího těhotenství. držím palce ať tím nemusíš procházet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 15:26

Zakladatelka

Moooc ti dekuji za prispevek, alespon neco pozitivniho…uvidime, co se bude dit dal…zatim cekam, jestli nepomuze vyvolavaci injekce, co mi doktor dal…ale zatim se nic nedeje…uz ani nedoufam, ze by se neco melo dit…kdyby mel jeste nekdo zkusenost, budu rada, kdyz napisete

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama