Reklama

Vlněné věci - v čem perete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 10.10.10 11:26
Vlněné věci - v čem perete

holky,
chtěla bych se zeptat, v čem perete pletené a háčkované věci..
Aby to nezplstnatělo a i vonělo :lol:

Reklama

Reakce:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 10.10.10 11:30

Primo vlnene veci jsem prala v imse vimse samponu a disana samponu, ten imse vimse ma v sobe lanolin.
Ted nejak rychle dosel a neobjednala jsem z internetu, tak jsem koupila ecover na jemne pradlo a vlnu. Prani v poradku, ale ta vune mi uplne nesedi. Ale staci v DM rozsroubovat a cuchnout si, abys vedela, zda ti to vyhovuje ci ne.

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.10 11:38

DM šampon na vlnu.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 10.10.10 11:49

Ecover na jemné prádlo :palec:
Akorát si teda potrpím na to, aby mi práslo nečpělo na 2 metry daleko, Ecover je velice decentní, takřka po uschnutí nejde cítit

Aty
Echt Kelišová 7700 příspěvků 10.10.10 13:51

já čistě jenom v lanolínu

Hilda
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 10.10.10 14:21

Ahojky,
když jsem si před pár lety kupovala vlněnej svetr, tak mi velmi příjemný prodavač poradil, že ze všeho nejlepší je prát vlnu v klasickém šamponu na vlasy. Moc se mi to osvědčilo, věci jsou heboučký, ale peru to jen v ruce, do pračky nestrkám. Předpokládám ale, že i v pračce by to fungovalo dobře :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >