Vlněné věci - v čem perete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 10.10.10 11:26
Vlněné věci - v čem perete

holky,
chtěla bych se zeptat, v čem perete pletené a háčkované věci..
Aby to nezplstnatělo a i vonělo :lol:

Reakce:
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 10.10.10 11:30

Primo vlnene veci jsem prala v imse vimse samponu a disana samponu, ten imse vimse ma v sobe lanolin.
Ted nejak rychle dosel a neobjednala jsem z internetu, tak jsem koupila ecover na jemne pradlo a vlnu. Prani v poradku, ale ta vune mi uplne nesedi. Ale staci v DM rozsroubovat a cuchnout si, abys vedela, zda ti to vyhovuje ci ne.

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.10 11:38

DM šampon na vlnu.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 10.10.10 11:49

Ecover na jemné prádlo :palec:
Akorát si teda potrpím na to, aby mi práslo nečpělo na 2 metry daleko, Ecover je velice decentní, takřka po uschnutí nejde cítit

Aty
Echt Kelišová 7700 příspěvků 10.10.10 13:51

já čistě jenom v lanolínu

Hilda
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 10.10.10 14:21

Ahojky,
když jsem si před pár lety kupovala vlněnej svetr, tak mi velmi příjemný prodavač poradil, že ze všeho nejlepší je prát vlnu v klasickém šamponu na vlasy. Moc se mi to osvědčilo, věci jsou heboučký, ale peru to jen v ruce, do pračky nestrkám. Předpokládám ale, že i v pračce by to fungovalo dobře :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >