Voda v posteli

661
5.4.16 08:09

Voda v posteli

Ahoj holky, asi se zblázním…dnes se stala tak divná věc, že mám z toho normálně osypky :D V noci s manželem spíme a najednou mě vzbudil, že je všude mokro. Mezi námi v manželské posteli bylo obrovské kolo vody, že by se to mohlo ždímat…vůbec nechápeme jak se to stalo…vodu na pití co mám u postele jsem měla stejně plnou jako než jsem šla spát. a nikde žádná láhev nic…tak mě prostě napadá jen, že je jeden z nás náměsíčný nebo já nevím… :) přijdu si jako blázen…že by nám doma strašilo…prosím napište…jsem z toho vykulená 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
5.4.16 08:11

@AnnaP :mrgreen: někdo z vás upustil :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
5.4.16 08:14

:mrgreen: To je jak kamarád - ráno se vzbudil a z notebooku vylejval vodu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
5.4.16 08:16

@martina.se Taky jsem to chtěla napsat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
5.4.16 08:20

No @martina.se taky jsme si řikali jestli to náhodou někdo z nás neudržel… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale to vážně byla voda…hlavně to bylo úplně uprostřed a bylo toho tolik, že to by jsme tedy museli vypít alespoň tři litry a celý den nejít na záchod… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
5.4.16 08:22

Jo a měli jsme to oba i na dekách na stranách, i z vrchu, noo jak kdyby někdo mezi nás prostě vylil láhev vody…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20251
5.4.16 08:28

@AnnaP Co dětičky, nemají v tom prsty? že by si třeba v noci šly lehnout k vám s hrnečkem vody?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
5.4.16 08:32
@AnnaP píše:
Jo a měli jsme to oba i na dekách na stranách, i z vrchu, noo jak kdyby někdo mezi nás prostě vylil láhev vody…

jako dobré psycho nad tím uvažovat, co kdo a jak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
5.4.16 08:33

@Svistice No taky nás to napadlo, ale děti mají u postele čaj a ten je bylinkový tmavý a voní, když jsem k tomu čichala tak jsem právě nic necítila a žádné skvrny ani zbarvení nebylo… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6565
5.4.16 08:34
@Svistice píše:
@AnnaP Co dětičky, nemají v tom prsty? že by si třeba v noci šly lehnout k vám s hrnečkem vody?

to jo nebo nemohli otevřít petku, šli s tím za rodiči a ejhle zrovna se jim to podařilo:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
5.4.16 08:41

Já bych se přikláněla k dětem, teď budou dělat že nic :mrgreen: jinak dobrý psycho.. jak staré máš děti??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
5.4.16 08:47

Strop nad vámi je suchý, jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22692
5.4.16 09:18

Já se připojím. Kdysi, ještě u našich, bylo takhle kolo vody pod videopřehrávačem. Taky jsme nikdy nepřišly na to, co to bylo. A vypadalo to, jako by to vyteklo z toho videa :think: Kvítko nad tím není a je to pod televizí, takže pití si tam nikdo nepokládá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6674
5.4.16 09:28
@bubulina píše:
Strop nad vámi je suchý, jo?

Taky bych řekla. Nekape na vás voda ze stropu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
5.4.16 10:30

Ne ze stropu ne, to napadlo hned manžela, ale na stropě nic není. A děti mám staré 2 a 3 roky - petku určitě nevzali, k tomu se nedostanou, jedině k té mojí co mám u postele, ale ta byla plná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama