Vodárny nová smlouva

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3889
19.11.21 12:01

Vodárny nová smlouva

Zdraví, dnes mi přišla Aktualizace smlouvy o dodávce vody a odvádění odpadních vod.
S tím, že se mám dostavit k doplnění a podpisu nové smlouvy. Je tu někdo kdo řeší nebo řešil. Chci se zeptat, je ve smlouvě zohledněno zachytávání dešťové vody do nádrží (k zalévání). Nikde jsem nenašla. Všude jsou jen uvedeny metry zastavěné plochy. Máme nádrže skoro na celém pozemku a pomalu všechna zachycená voda jde zase zpět do země a ne do odpadu. Nebo musím tuto skutečnost nahlásit extra a přiložit foto dokumentaci, že je to tak. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2425
19.11.21 12:05
@katyca píše:
Zdraví, dnes mi přišla Aktualizace smlouvy o dodávce vody a odvádění odpadních vod.
S tím, že se mám dostavit k doplnění a podpisu nové smlouvy. Je tu někdo kdo řeší nebo řešil. Chci se zeptat, je ve smlouvě zohledněno zachytávání dešťové vody do nádrží (k zalévání). Nikde jsem nenašla. Všude jsou jen uvedeny metry zastavěné plochy. Máme nádrže skoro na celém pozemku a pomalu všechna zachycená voda jde zase zpět do země a ne do odpadu. Nebo musím tuto skutečnost nahlásit extra a přiložit foto dokumentaci, že je to tak. Děkuji.

Dešťová voda, ale není odpadní voda nebo se pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3889
19.11.21 12:15
@Jolka86 píše:

Ano není, ale pokud jde odpad ze střechy domu do kanalizace, kam ti teče dešťová voda tak za to musíš zaplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2425
19.11.21 12:25
@katyca píše:
Ano není, ale pokud jde odpad ze střechy domu do kanalizace, kam ti teče dešťová voda tak za to musíš zaplatit.

Nevím, my platíme vodné, stočné a účet za vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10877
19.11.21 14:37

@katyca pokud to nemáš oficiálně zkolaudovane a nemáš zabraneny tomu odvodu do kanalizace, tak s tím nehnes. Sudy pod okapem nikdo řešit nebude.

@Jolka86 píše:

Samotná ne. Ale pokud ji pošleš do splaškové kanalizace k vyčištění, pak už ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat