Volat bývalému?

Anonymní
12.3.20 17:43

Volat bývalému?

Ahoj, chtěla bych znát váš názor. Víc jak před rokem jsem se rozešla teď tedy už s bývalým. Rozuměli jsme si, jen jsme každý byli v jiné etapě života a každý jsme chtěli něco jiného. Hodně jsme si rozuměli a byl pro mě i dobrým přítelem jako takovým. Teď už mám rok přítele. Ten mi řekl, ze kdybych si s bývalým volala, tak se rozejdeme, že to mu hodně vadí. Po celou dobu to tedy respektuji a bývalému jsem i zakázala mi volat. Ale problém je, že bych chtěla vědět, jak se má. Nechci se k němu určitě vrátit, jen ho vnímám stále jako přítele ve smyslu kamarádství samozřejmě a chtěla bych mu třeba dvakrát do roka zavolat. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60
12.3.20 17:49

A co to probrat s partnerem? Vysvětlit mu, že to z tvé strany nic neznamená. Nemusí mu to být příjemné, ale zase by měl pochopit, že ne všichni se rozcházejí ve špatném a nechtějí už o bývalém ani slyšet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.3.20 17:50

A jak jsi mu zakázala, aby ti volal? Telefonicky?  8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.3.20 17:53

Ale vážně - nechápu, jak se takhle můžeš ptát? Každej, kdo byl někdy závislej třeba na chlastu, cigaretách, drogách a aktivně něco z toho užíval, se už nikdy podobných věcí nesmí ani dotknout, protože recidiva je hodně riziková…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
12.3.20 17:55

Pokud ti záleží na současném příteli, tak bych respektovala jeho přání. K čemu ti bude uspokojení tvé zvědavosti, když to zraní tvého přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.3.20 18:00
@marlin11 píše:
Pokud ti záleží na současném příteli, tak bych respektovala jeho přání. K čemu ti bude uspokojení tvé zvědavosti, když to zraní tvého přítele.

Tak mně by hlavně štvalo, kdyby mu vykládala, co spolu děláme v posteli a že mám poloviční velikost a výdrž… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6231
12.3.20 18:04

Za mě nevolat. Nevidím k tomu jedinej důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5496
12.3.20 18:06
@marlin11 píše:

Přesně tak.

Je to bývalý přítel a k čemu vám bude vědět jak se má a co dělá. Když to nynějšímu příteli vadí, tak to respektujte a nedělejte zbytečný komplikace. I když spousta ženských má rádo, když si můžou pořádně nas*rat na hlavu a zkomplikovat si život, pak to má teprve ten správný náboj a to bečení na záchodě nad zkaženým životem má své kouzlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6099
12.3.20 18:08

Víš, co by ti na to řekl můj táta? Nešlapej bosou nohou na kobru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5472
12.3.20 18:51

Dvakrát do roka si zavolat je neškodné, ale jinak na přátelství mezi mužem a ženou nevěřím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
13.3.20 01:27

Ty v podstatě chceš, aby ti povolil takovou rezervu…
Jednou dvakrát do roka mu zavoláš, probereš s ním věci co nechceš řešit s přítelem…
Pak tě třeba přítel naštve a ty hned poběžíš za bývalým, jak to asi dopadne :cert:

Co povolit i příteli nějakou kamarádku?
Taky by měl někoho komu si na tebe může postěžovat, sdělit nějakou tu intimnost.
Taky by s ní občas potají zašel na kafe…

Dokonce si myslím, že je to ještě horší než si teď uvědomuješ, červíka jsi vypustila a ten hlodá a hlodá… Jestli rychle nehodíš zpátečku, tak za chvíli nebudeš žádného přítele mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9970
13.3.20 12:36

Vykasli se na to. K cemu ti je vedet, jak se ma? Posilas k nemu deti a zjistujes jestli je to u nej ok? Nebo jen tak, slaba chvilka? Nedelej druhymu to, co si sama neprejes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama