Volba kočárku

4.2.16 12:57

volba kocarku

Ahoj maminy. :kytka:
Rozhodujeme se v koupi kocarku a nelze se rozhodnout. Bydlime na vesnici. Ale zaroven bych chtela sem tam vyrazit do lesa, ci na nejakou podobnou vychazku. Nejvetsi pozadavek mame na korbu kocarku. At je prostorna a mimco v ni vydrzi nejdele. Ale taky treba nafukovaci kolecka, odvetravani. Vaha mi je putna. :D Mhd nejezdime, vyuzivam auto, takze mi 16 kg napr nevadi. Hlavne aby e hned nerozvrzal. Libi sr nam treba Dorjan danny prestige/lovely. A nebo camarelo malaga. Hit je ted i baby merc largo.. :? Jen se nam nelibi kocarky typu jane slalom, inglesina magnum apod. :( komplikuju to ze. :think: pokud mate i osobni zkus. S temito kociky, budu rada za kazdy nazor. Dekuji.
Hezky den :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13904
4.2.16 13:19
@petulii1409 píše:
At je prostorna a mimco v ni vydrzi nejdele.

To je častej mylnej požadavek - a pak tam děti řvou, protože nevidí ven, takže stejně je nakonec dáš do sporťáku (dneska jde spousta sporťáků do úplného lehu). Takže se na to úplně neupínej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
4.2.16 14:01

@petulii1409 já měla Roan Marita, mít možnost volit znovu, jdu do něj. Ale tady ho nepíšeš, tak nwm :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
4.2.16 14:03

Souhlasim s @mooch dite si bude sedat a cim ho pripevnis, nebo ho nechas rvat? V korbe se dite vozi relativne nejmene casu. Zamer se spise na delku sportaku a polohovatelnost do lehu. Mit moznist vybirat podruhe, tak koupim na bazaru korbicku. A pak novy sportak. Taky jsem z vesnice a vybirala jsem lehci kocar. Mela jsem moznost jezdit s tezkym a,,hromotluka,, bych nechtela :-D. A kdyz vyuzivas auto, tak se koukej i na skladnost. Jestli se ti do kufru vejde kocar i nakup. Preji stastnou ruju pri vyberu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
4.2.16 14:52

Peg perego GT3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
4.2.16 19:58

Pokud na procházky i do lesa atd. asi bych zvolila jako hlavní kritérium všechna kola pevná ;) já mám Paton - volba podvozku i různých hlubokých korbiček i spor´táků je možná dle libosti, mají stejné uchycení.
jinak co se týče prostornosti korbičky - mám vnitření délku 80 cm a o víkendu jsme malého „přesedlali“ na sporťák /8 měsíců,75 cm/ - už chce zkrátka koukat ven, jak píší diskutující výše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.16 09:34

@jakrop
No ja uplne nemyslela drzet male v hluboke korbe dlouho. :) spis jsem to myslela at se tam vleze s poradnym fusakem a je jeste mistecko at neni jak sardinka v plechovce. Protoze srm videla treba x lander city move nebo tak nejak a je to desne male. A. Mimco tam je tak do 2-3 mes a nevim jak s fusakem.. Samozrejme ze az bude chtit sedet a koukat tak ho premistim. Asi jsem se spatne vyjadrila :) omlouvam se.
Diky za tip. Zni to velmi dobre, hned na to kiuknu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@jakrop
No ja uplne nemyslela drzet male v hluboke korbe dlouho. :) spis jsem to myslela at se tam vleze s poradnym fusakem a je jeste mistecko at neni jak sardinka v plechovce. Protoze srm videla treba x lander city move nebo tak nejak a je to desne male. A. Mimco tam je tak do 2-3 mes a nevim jak s fusakem.. Samozrejme ze az bude chtit sedet a koukat tak ho premistim. Asi jsem se spatne vyjadrila :) omlouvam se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@jakrop

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
7.2.16 21:41

Petulii1409
je pravda, že jsem viděla, tuším, city go a také jsem přemýšlela, jak dlouho tam mimi vydrží. Holčina asi 3 měsíce a byla jí plná korba - teda i s fusakem :lol:
Mám od Patronu to hluboké lůžko Figo a až do konce se mi tam malý vlezl s klasickým fusakem Emitex /dala jsem mu ho tam tedy až v lednu, když začala pořádná zima/ Přeji šťastnou ruku při výběru ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.16 20:50

Jaký kočárek mi poradíte?

Ahoj v červnu čekáme mimi a teď se rozhodujeme jaký kočárek vybereme. Vůbec se v tom nevyznám. Máme tyto kritéria. Chceme nejlépe trojkombinaci, ráda bych aby korba byla velká, aby se do ní v zimě dítě vešlo i s fusakem. Nerada bych aby jsme po půl roce kupovali jiný kočár. Dále bych chtěla aby se dal použít jak do města tak i třeba na polní cestu. Chodíme hodně na procházky se psem. Takže i aby dobře pružil. Dalo se s ním snadno manipulovat a skládat ho. Zároveň bych chtěla aby se na něj dala připnout autosedačka popř. byl s ní. A navíc oba s manželem jsme vysoký. Kolem 180cm, tak aby byl vhodný i pro naši výšku. Poradíte nějaký? Docela se nám líbí Bebetto Holland, tak pokud s ním má někdo zkušenost. Popř. beru i jiný tipy ;-) Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.16 10:00

Holky, nepoznáte o jaký kočárek se jedná?? Moc nás zaujal na fotce, ale nemůžeme podobný najít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
levante
8.3.16 10:20
@AAlicek123 píše:
Ahoj v červnu čekáme mimi a teď se rozhodujeme jaký kočárek vybereme. Vůbec se v tom nevyznám. Máme tyto kritéria. Chceme nejlépe trojkombinaci, ráda bych aby korba byla velká, aby se do ní v zimě dítě vešlo i s fusakem. Nerada bych aby jsme po půl roce kupovali jiný kočár. Dále bych chtěla aby se dal použít jak do města tak i třeba na polní cestu. Chodíme hodně na procházky se psem. Takže i aby dobře pružil. Dalo se s ním snadno manipulovat a skládat ho. Zároveň bych chtěla aby se na něj dala připnout autosedačka popř. byl s ní. A navíc oba s manželem jsme vysoký. Kolem 180cm, tak aby byl vhodný i pro naši výšku. Poradíte nějaký? Docela se nám líbí Bebetto Holland, tak pokud s ním má někdo zkušenost. Popř. beru i jiný tipy ;-) Děkuji

Mám baby design lupo comfort anjsme velmi spokojeni :D

• Nahlásit
  • Citovat
662
8.3.16 10:43

@AAlicek123 Ahoj, my taky čekáme v červnu a řešili jsme skoro to samé. Nakonec jsme si vybrali Teutonii Mistral S V3 ( hluboká korba je docela velká a kdyby náhodou tak lze koupit na sporták prodlužovací díl a uděláš z toho korbu) autosedačku jsme k tomu dokoupili :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
8.3.16 11:05

@Anonymní píše:
Holky, nepoznáte o jaký kočárek se jedná?? Moc nás zaujal na fotce, ale nemůžeme podobný najít

Bugaboo Bufalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama