Reklama

Vonné závěsky do bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janablizkova
Kecalka 415 příspěvků 05.02.18 18:01
Vonné závěsky do bytu

Ahoj můžu se zeptat jestli někdo používá nějaké vůně do bytu.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 15964 příspěvků 05.02.18 18:10

S vůněma do bytu bych byla opatrná. Často pak vyjde najevo, že z nich jdou toxické výpary. At už se jedná o vonné svíčky, tak různé spreje a pod.
Důvěřovala bych jen přírodním silicím v aromalampě s hořící eko svíčkou.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 05.02.18 18:15

@janablizkova Používám buď vonné svíčky nebo mám vonný vosk airwick :) různé vůně do elektriky ale přímo závěsné ty mi nikdy nepřišli že voní.

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 05.02.18 18:16

Používám z Lidlu takové malé kulaté krabičky, jen se trochu pootočí a zacne to vonět. Voní poměrně slušně, dá se regulovat intenzita.
A často peču 8) Nic neprovoni dům jako bábovka či muffiny v troubě.

janablizkova
Kecalka 415 příspěvků 05.02.18 18:27

Já jsem teď koupila gelové vůně jsou od amerického výrobce a zdravotně nezávadné vydrží vonět jeden měsíc mají je v několika vonnných essencích. Jsem spokojená.

Kejra_Ja
Nováček 6 příspěvků 06.02.18 08:28

Já doma používám aromadifuzér, co vydrží vonět i třičtvrtě roku (takové ty tyčinky ve skleničce) - nekupuji v obchodě, ale na netu. Z obchodu mi to vždy vydrželo max. měsíc. A pak mám ráda vůně do vysavače, parfémované sáčky do skříně a případně prostorová aromatika ;-)

janablizkova
Kecalka 415 příspěvků 06.02.18 13:27

Můžu se zeptat kde kupuješ na netu aromadifuzér? Já jsem koupila ty gelové vůně na www.eofresh.cz

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >