Vonné závěsky do bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janablizkova
Kecalka 328 příspěvků 05.02.18 18:01
Vonné závěsky do bytu

Ahoj můžu se zeptat jestli někdo používá nějaké vůně do bytu.

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 05.02.18 18:10

S vůněma do bytu bych byla opatrná. Často pak vyjde najevo, že z nich jdou toxické výpary. At už se jedná o vonné svíčky, tak různé spreje a pod.
Důvěřovala bych jen přírodním silicím v aromalampě s hořící eko svíčkou.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 05.02.18 18:15

@janablizkova Používám buď vonné svíčky nebo mám vonný vosk airwick :) různé vůně do elektriky ale přímo závěsné ty mi nikdy nepřišli že voní.

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 05.02.18 18:16

Používám z Lidlu takové malé kulaté krabičky, jen se trochu pootočí a zacne to vonět. Voní poměrně slušně, dá se regulovat intenzita.
A často peču 8) Nic neprovoni dům jako bábovka či muffiny v troubě.

janablizkova
Kecalka 328 příspěvků 05.02.18 18:27

Já jsem teď koupila gelové vůně jsou od amerického výrobce a zdravotně nezávadné vydrží vonět jeden měsíc mají je v několika vonnných essencích. Jsem spokojená.

Kejra_Ja
Nováček 7 příspěvků 06.02.18 08:28

Já doma používám aromadifuzér, co vydrží vonět i třičtvrtě roku (takové ty tyčinky ve skleničce) - nekupuji v obchodě, ale na netu. Z obchodu mi to vždy vydrželo max. měsíc. A pak mám ráda vůně do vysavače, parfémované sáčky do skříně a případně prostorová aromatika ;-)

janablizkova
Kecalka 328 příspěvků 06.02.18 13:27

Můžu se zeptat kde kupuješ na netu aromadifuzér? Já jsem koupila ty gelové vůně na www.eofresh.cz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama