Vonné závěsky do bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 05.02.18 18:01
Vonné závěsky do bytu

Ahoj můžu se zeptat jestli někdo používá nějaké vůně do bytu.

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16766 příspěvků 05.02.18 18:10

S vůněma do bytu bych byla opatrná. Často pak vyjde najevo, že z nich jdou toxické výpary. At už se jedná o vonné svíčky, tak různé spreje a pod.
Důvěřovala bych jen přírodním silicím v aromalampě s hořící eko svíčkou.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.02.18 18:15

@janablizkova Používám buď vonné svíčky nebo mám vonný vosk airwick :) různé vůně do elektriky ale přímo závěsné ty mi nikdy nepřišli že voní.

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 05.02.18 18:16

Používám z Lidlu takové malé kulaté krabičky, jen se trochu pootočí a zacne to vonět. Voní poměrně slušně, dá se regulovat intenzita.
A často peču 8) Nic neprovoni dům jako bábovka či muffiny v troubě.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 05.02.18 18:27

Já jsem teď koupila gelové vůně jsou od amerického výrobce a zdravotně nezávadné vydrží vonět jeden měsíc mají je v několika vonnných essencích. Jsem spokojená.

Kejra_Ja
Nováček 06.02.18 08:28

Já doma používám aromadifuzér, co vydrží vonět i třičtvrtě roku (takové ty tyčinky ve skleničce) - nekupuji v obchodě, ale na netu. Z obchodu mi to vždy vydrželo max. měsíc. A pak mám ráda vůně do vysavače, parfémované sáčky do skříně a případně prostorová aromatika ;-)

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 06.02.18 13:27

Můžu se zeptat kde kupuješ na netu aromadifuzér? Já jsem koupila ty gelové vůně na www.eofresh.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >