Voucher na dovolenou

568
6.4.20 21:55

Voucher na dovolenou

Mam na ty z vas, ktere uz maji zaplacenou dovolenou, jsou ted nabizene vouchery platne do pristiho roku, vyuzijete je? Bud budu muset zaplatit storno ve vysi 10 %, nebo to muzem prevest na nej… akorat mi tam nesedi par zalezitosti…nejak se nemuzu rozhodnout :nevim: :nevim: preci jen stornem prijdem o nejake penize, na druhou stranu v tom voucheru jsou taky veci, ktere se mi az tak nepozdavaji… moc diky :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

897
6.4.20 22:10

@Xmichaelah Jaké věci se ti ve voucheru nepozdavaji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
6.4.20 22:14

@alena1995 no treba ze ho musis uplatnit max.60 dni pred odjezdem, ze kdyz vyberu zajezd v nizsi hodnote, dostanu zbytek penez zase na voucher… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3441
6.4.20 22:23

@Xmichaelah tak na tom mi nepřijde nic divnyho :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
6.4.20 22:25

@darekp nerikam, ze je to divny, jen ze se mi to nelibi :oops: asi jsem se spatne vyjadrila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3441
6.4.20 22:31
@Xmichaelah píše:
@darekp nerikam, ze je to divny, jen ze se mi to nelibi :oops: asi jsem se spatne vyjadrila

Aha :D no já si pod tím pojmem, že se ti něco nepozdava, představila, že máš pochybnosti, jestli to třeba není podvod nebo podobně :) tak pardon, nedorozumění :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1745
6.4.20 22:33

Pokud by třeba CK v mezidobí zkrachovala, proplatí pojišťovna ten voucher?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
6.4.20 22:35

@darekp asi uz pisu jak tatar :mrgreen: :zed: zrusena dovolena dela divy :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
6.4.20 22:36

@MrsNorris mela by, platej na nej stejna pravidla jako na podepsanou smlouvu… ale ja si netroufam uz rikat nic.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5518
6.4.20 23:21

S těmi 10 % nepočítej. Ve skupince na Facebooku, která se tímto zabývá, jsou mraky lidí, co si taky mysleli, že 10%. Nikdo, fakt nikdo, je jako storno nedostal, ani když stornovali včas a storno jim potvrdili. Nyní je vše jinak. CK si napočítá skutečně výdaje. Mrkni se do smlouvy, zda máš storno poplatek včetně skutečných nákladů. Poplatek je ve většině (i v mém) případech více než 50%. Cestovky už pár týdnu stagnují, nekomunikují a mlží. Čekali na dnešek. Nemají peníze něco vyplácet. Nyní to mají posvěcené od vlády, nikdo už nikomu nic nevyplatí. Hodně lidí má zaplacený celý zájezd, v řádech desítek tisíc, třeba i 80000, 100000, a nyní nedostanou ani korunu. Jen voucher…

Samozřejmě jde většinou o letecké zájezdy, a taky záleží na tom, kolik už jsi zaplatila, pokud jen těch 10%, tak máš štěstí. Ten voucher by měli vydat na již zaplacenou částku a nechtit žádné doplatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
6.4.20 23:28

@Fazulina O neeeeee… :( :,( :,( mame zaplaceno 50 %, neco pres 30 tis… pokud vezmu voucher, chteji doplatit zbytek (dalsi zalezitost, do ktery se mi nechce)… ve smlouve mame storno do 65 dnu ve vysi 10%… :nevim: takze ted co? :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5518
6.4.20 23:40
@Xmichaelah píše:
@Fazulina O neeeeee… :( :,( :,( mame zaplaceno 50 %, neco pres 30 tis… pokud vezmu voucher, chteji doplatit zbytek (dalsi zalezitost, do ktery se mi nechce)… ve smlouve mame storno do 65 dnu ve vysi 10%… :nevim: takze ted co? :nevim: :nevim:

Nic. Podle dnešního rozhodnutí vlády by ti měli dát voucher na vyplacenou částku, pokud budeš cestu chtít stornovat, a neměli by již chtít doplatek. Jaká je to CK?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
6.4.20 23:47

@Fazulina Blue Style… ted teprve koukam, ze dnes zas vlada carovala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5518
7.4.20 00:01
@Xmichaelah píše:
@Fazulina Blue Style… ted teprve koukam, ze dnes zas vlada carovala :roll:

Tak většina těch, co píšou na tom FB, jsou zákazníci Blue Style… :,(
Ale budou to tak dělat všechny cestovky. Teď bych počkala, až se to usadí, pak dala storno a vzala voucher na výši storna… Podle mě to jinak už nepůjde. Sleduju dění v té skupině na fb. Jsou tam čerstvé informace… Skupina se jmenuje Storno dovolené u CK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
7.4.20 06:54

@Fazulina v noci jsem se tam pridala :think: cekam na schvaleni, moc dekuju za tip ;) odstoupeni jsem davala pred 14 dny a teprve vcera prave zareagovali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama