Vrátí mi CK Blue style peníze?

Anonymní
2.7.21 21:32

Vrátí mi CK blue style peníze?

Zdravím, potřebovala bych poradit. Dnes jsme si s přítelem zakoupili dovolenou od CK blue style. ***** hotel na Zakynthosu s all inclusive za 40 000,–, potvrdili nám že je tato nabídka volná, tak jsme po ní hned skočili, měli jsme odjíždět v pondělí, ale ještě dnes asi po hodině se ozvali a řekli nám že změnili letadlo a jelikož jsme si zájezd koupili jako poslední, tak nás z něj vykopli. Nabídli nám jiný hotel na ostrově Kréta za stejné peníze, to jsme nepříjmuli, protože jsme na Krétě byly před dvěmi lety. Sama cestovka nám pak nabídka vrácení peněz na což jsem přistoupila. Dnes peníze nepřišli a já začala objevovat velmi negativní recenze co se vrácení peněz týče. Jaká je pravděpodobnost, že nám peníze vrátí a kdy? Byly to peníze našetřené přímo na dovolenou a ta nám začíná defakto teď, blbě se hledá něco, na co momentálně nemáme peníze. Má proto někdo nějaké rady, zkušenosti, tipy? Za vše budu moc ráda

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.7.21 21:45

Tak jestli ti vrátí peníze to nikdo neví ale každopádně na to je nějaká lhůta a je naivní že to bude hned

• Citovat
  • Nahlásit
4124
2.7.21 21:47

Přijdou urcite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9812
2.7.21 22:03

Jestli jste to platili dnes převodem tak jim peníze přijdou nejspíš až ve středu když jsou svatky pokud to nebyla okamžitá platba a i kdyby tak to musí u nich účetní zprocesovat a pak zase udělat příkaz k úhradě, který musí ve firmě někdo odpovědný schválit. Můžou mít taky třeba jen jeden den v týdnu kdy jim odchází platby apod. Myslím, že když ti je vrátí do konce příštího týdne tak můžeš být ráda.

Příspěvek upraven 02.07.21 v 22:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15116
2.7.21 22:09

Peníze ti vrátí, ale může to klidně týden trvat. Fakt bych nečekala, že to bude obratem. Navíc příští týden jsou dva dny svátek, tak se to může protáhnout. Asi budete muset dovolenou posunout. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22603
2.7.21 22:16

Peníze to vrátí, ale máš teď víkend a svatky, takže bych čekala koncem příštího týdne nejdřív. Někdo to musí zpracovat a odeslat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
2.7.21 22:26

Do 30 dni, v jine cestovce mi rekli do 2 tydnu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3834
2.7.21 23:23

Nebala bych se toho, kor kdyz to sami navrhli. Jen to asi nebude hned. Ted bych se vyhnula zajezdum pres CK, bala bych se ze prijdu o mnoho penez, kdyz vidim, jak chaoticky se vyhlasuji opatreni, viz Tunisko a podobne. Koupim letenky a letim, kor do Recka, pohodicka. V nejhorsim prijdes o cenu letenek a to nebyva takova palka, kdyz se tim clovek zacne zaobirat vcas. Loni jsem byla na Rhodosu, zpatecni letenky kolem tisicovky, hotel jsem rezervovala den predem, kdyz uz bylo jasny ze pojedu. Kdybych prisla o ten litr za letenku, tak bych to prezila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6000
3.7.21 12:49
@Azeretereza píše:
Nebala bych se toho, kor kdyz to sami navrhli. Jen to asi nebude hned. Ted bych se vyhnula zajezdum pres CK, bala bych se ze prijdu o mnoho penez, kdyz vidim, jak chaoticky se vyhlasuji opatreni, viz Tunisko a podobne. Koupim letenky a letim, kor do Recka, pohodicka. V nejhorsim prijdes o cenu letenek a to nebyva takova palka, kdyz se tim clovek zacne zaobirat vcas. Loni jsem byla na Rhodosu, zpatecni letenky kolem tisicovky, hotel jsem rezervovala den predem, kdyz uz bylo jasny ze pojedu. Kdybych prisla o ten litr za letenku, tak bych to prezila.

A kde jsi kupovala letenky? U Smartwings vychází zpáteční letenka pro jednoho na 3,5tis Kč. A jak/kde/u koho si sjednat odvoz z letiště na hotel a pak zpět? Chtěla bych letos vzít na Zakynthos dceru i mamku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30883
3.7.21 12:54

Recko taky meni pidminky, uznavali devet mesicu po nemoci, uz je to taky jen 180 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
3.7.21 12:59
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebovala bych poradit. Dnes jsme si s přítelem zakoupili dovolenou od CK blue style. ***** hotel na Zakynthosu s all inclusive za 40 000,–, potvrdili nám že je tato nabídka volná, tak jsme po ní hned skočili, měli jsme odjíždět v pondělí, ale ještě dnes asi po hodině se ozvali a řekli nám že změnili letadlo a jelikož jsme si zájezd koupili jako poslední, tak nás z něj vykopli. Nabídli nám jiný hotel na ostrově Kréta za stejné peníze, to jsme nepříjmuli, protože jsme na Krétě byly před dvěmi lety. Sama cestovka nám pak nabídka vrácení peněz na což jsem přistoupila. Dnes peníze nepřišli a já začala objevovat velmi negativní recenze co se vrácení peněz týče. Jaká je pravděpodobnost, že nám peníze vrátí a kdy? Byly to peníze našetřené přímo na dovolenou a ta nám začíná defakto teď, blbě se hledá něco, na co momentálně nemáme peníze. Má proto někdo nějaké rady, zkušenosti, tipy? Za vše budu moc ráda

no opravdu jsi naivní, pokud čekáš, že se ti peníze vrátí ve stejný den, kdy jsi je poslala, myslím, že i názory těch, co říkají, že to bude koncem příštího týdne, jsou moc optimistické - peníze ti vrátí, ale já bych čekala, tak do 14 dní,
toto se kdysi stalo mým rodičům, tak si rychle vypůjčili peníze od babičky a koupili jinou dovolenou, peníze jim vrátili až asi za měsíc - bylo to přes překupníka Invii, tak to trvalo a ještě jim mamka musela pohrozit, že jim udělá hodně velkou negativní reklamu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
3.7.21 13:00
@vokishka píše:
Recko taky meni pidminky, uznavali devet mesicu po nemoci, uz je to taky jen 180 dni

to je jak to Chorvatsko - bez testů, jen na OP, a naráz potřeba testů :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3834
3.7.21 18:01
@Caitlyn píše:
A kde jsi kupovala letenky? U Smartwings vychází zpáteční letenka pro jednoho na 3,5tis Kč. A jak/kde/u koho si sjednat odvoz z letiště na hotel a pak zpět? Chtěla bych letos vzít na Zakynthos dceru i mamku.

U Ryanair. Na Zakynthos ale nelitaji, jen Rhodos a Corfu. Chce to hledat u nizkonakladovek. Taky je potreba zminit, ze jsem mela jen batoh, zadnej velkej kufr. Odvoz z letiste autobusem, nebo se dohodnout s hotelem. Dobry je umet anglicky.

Hledej na strankach leteckych spolecnosti, ne pres prostrednika (pelikan, letuska atd.). Dulezity je hledat vcas a vychytat akce. Hodne pouzivam Honzovy letenky, zadej na googlu, tipuje tam akce aerolinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17075
3.7.21 18:19

Blue style je velká cestovka. Nebala bych e že peníze nedojdou, ale počítala bych spíš se středou a to nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat