Vrozená dysplazie kyčlí

3071
9.12.05 20:57

Vrozená dysplazie kyčlí

ahoj holky,
prosím poraďtě … !!!!
Mám vrozenou dysplazii kyčlí a nevím jak budu moct rodit - jestli „normálně“ nebo budu muset na císaře …

Díky za odpovědi

Kačenka a kosmonaut

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

551
10.12.05 08:37

To já taky, nosila jsem jen dečku, ale docela dlouho, pak zákaz dlouhých běhů a pochodů, ale až na ty pochody mě to nikdy nebolelo.
A rodila jsem normálně, v polosedu a ani se na to nikdo neptal… jen pak dětský ortoped, protože je samozřejmě větší pravděpodobnost, že by to mohl syn mít taky. A vůbec celé těhotenství moje kyčle zvládly bez problému, nebolely ani v těhu, ani při porodu (myslím, že i kdyby bolely, nevšimla bych si toho :lol: ) a ani po porodu. Nevím jak vážný problém s nimi máš, ale pro mě to problém nebyl.
Krásný porod a zdravé mimi,
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
10.12.05 16:19

Ahoj Kačenko,
já mělataky problémy s kyčlemi. Nosila jsem dečku,pak dlouho ve strojku a nakonec několik operací. Měla jsem vrozené vykloubení kyč.kloubu a příliš mělkou jamku.
Zakázali mi poskoky,běhy a dlouhé pochody. Přiznám se,že jsem pouze neskákala a neběhala,pochody mám ráda a čím delší,tím lepší :D
Rodila jsem v pohodě,do vody,nikdo se mně na to ani neptal. Kyčle mě nebolí a ani nebolely celé těhotenství,ani při porodu ani po něm.
Věřím,že i u Tebe to bude v pořádku a budeš si moci vybrat polohu podle svého „gusta“.
Krásný a pohodový porod přeje
Lucka a Matouš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3071
12.12.05 18:23

Holky, díky moc, měla jsem z toho docela vítr … :cry: Maty kde jsi rodila - ve Vrchlabí?Protože jediné dvě porodnice v Čechách kde to nabízejí jsou ve Vrchlabí a v Uherském Hradišti …
Obě máte krásny děti, závidím a těším se až vám ukážu to svoje :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
12.12.05 19:45

Ahoj Kačko,
rodila jsem ve Vrchlabí,bylo to super. Porod do vody jsem neplánovala,ale tak nějak to vyplynulo ze situace a nakonec mi v té vodě bylo nejlíp.
Měj se hezky a neboj,všechno bude dobrý.
A nezapomeň na to mimi,ukázat nám.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
12.12.05 20:21

Ahoj Kačenko,
taky jsem měla vrozenou dysplazii, nosila jsem kšíry do 1,5 roku. Měla jsem zakázaný pochody, skoky, ale hrála jsem volejbal a chodila na tůry a vandry.

Rodila jsem 2× spontánně a bez komplikací.

Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luckaaaaa
27.4.11 16:59

kyčle

Ahoj,jako miminko jsem byla rok ve strojku,rodičům lékaři řekli že budu mít problémy kdybych rodila,narodil se mi kluk a úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama