VSČR vs PČR

11.3.20 19:20

VSČR vs PČR

Ahoj holky, už nějaký čas pracuji pro VSČR, práce mě baví, ale vedení je ve věznici na.. a kolektiv není také zrovna moc slavný (ale to je podle mě všude, ze si někdo s někým nesedne). Přemýšlím o práci u PČR. Není tady někdo, kdo přestupovat z jedné složky do druhé? Co to obnášelo? Musely jste fyzicky a psychicky dělat znova? A pak také samotná práce? Mám asi moc otázek, ale chci stabilitu v práci, takže bych o tom rada věděla co nejvíce. Děkuji moc za rady a odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

534
11.3.20 21:42

Ahoj, já jsem teda přestupoval v jiném směru z PČR k CS, ale u celní spràvy jsem musela dělat fyzické i psychologické testy znovu. Počítej ale, že ve stejné třídě Tě nepustí, budeš muset přes výběrko. A k tomu vedení - u PČR narazíš na blbce úplně stejně jako jinde, je to o štěstí, tak držím palce :mavam:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 20:26

@Ivcinka děkuji :-). Mě o peníze zatím nějak nejde, s nastupnim platem bych byl docela spokojena ( lepší peníze bych v našem městě snad ani nedostala ). Spis mi jde o to, že nechci opouštět hned svoji stávající práci a zkusit štěstí jinde a kort když nevím, jestli udelam všechny ty testy. Zkusím to nějak vymyslet. U nás si jde vzít volno jen cely týden a nebo si prohodit směny. Zkusím to nějak vymyslet… mohu se zeptat, proč si odešla od policie? Klidně nápis sz :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama